3. ročník festivalu šumivého vína se blížíííííííí

 14. 05. 2024  


Připravte se na nevšední festival šumivého vína, který se uskuteční 8. června od 11 hodin v malebném prostředí parku před Vilou Tomáše Bati (POD LIPAMI) ve Zlíně. Festival šumivého vína je událostí plnou bublinek, skvělého jídla a zábavy pro celou rodinu. A co je nejlepší? Vstup na festival je zdarma!

Milovníci šumivých vín, pozor! Už 8. června se ve Zlíně sejde to nejlepší z evropských šumivých vín. Čekají na vás Prosecco, Champagne, Cava, Crémant, Sekt a další. Celkem si budete moci vychutnat přes 60 typů šumivých vín. A pro odvážné je připravena i sabrage!

Jídlo bude hračkou: čekají na vás pinsy od Lusso Cuccina, burgery od Comic Cone a další pochoutky od lokálních dodavatelů. Pro rodiče s dětmi je připravený dětský park s množstvím aktivit a elektrokoloběžkami. Nechybí ani program pro ženy, včetně kosmetických workshopů od MARY KAY.

Festival také podpoří charitu prostřednictvím projektu Korunka pomáhá, kam půjde část výtěžku z tomboly plné atraktivních cen.

Těšíme se na vás na tomto báječném festivalu šumivého vína, kde si každý přijde na své. Nezapomeňte, že celý program a seznam vystavovatelů najdete na www.festivalsumivehovina.cz. Přijďte s námi prožít den plný nezapomenutelných chutí a zážitků! ❤️☀

Fotogalerie