Přijďte oslavit krásy lokálního řemesla na Dobrojarmarku!

 28. 05. 2024  


Poznejte kouzlo Dobrojarmarku, tradičního setkání komunity v Zlíně, kde se mísí um, řemeslo a lokální gastronomie. Tato akce nabízí nejen prodej vybraných lokálních produktů, ale i zajímavé aktivity pro celou rodinu, včetně workshopů pro děti a swapu oblečení.

📅 Kdy: 1. června 2024, 8:00 - 14:00
📍 Kde: Tržiště Pod Kaštany, Zlín
🌟 Co: Unikátní výrobky, workshop pro děti, swap oblečení

Dobrojarmark je víc než jen trh, je to setkání komunity, která sdílí lásku k umění, řemeslné výrobě a udržitelnému životnímu stylu. Každý rok se na Tržišti Pod Kaštany ve Zlíně schází stovky návštěvníků, aby podpořili lokální výrobce a umělce. Letos na vás čekají stánky plné kváskového pečiva, kombuchy, bylinek, domácích zavařenin a mnoho dalších.

Nejenže si můžete pochutnat na skvělých dobrotách, ale můžete se také zapojit do kreativních dílniček pro děti, kde se naučí využívat materiály opakovaně. Pro dospělé je připraven swap oblečení, kde si můžete vyměnit oblečení, které již nenosíte, za něco nového.

Dobrojarmark je ideálním místem pro setkání s přáteli, obnovu šatníku a objevení nových lokálních značek, které pracují s láskou a zodpovědností k životnímu prostředí.

Dobrojarmark není jen o nákupu, je o zážitcích, nových setkáních a inspiraci. Přijďte se přesvědčit, co všechno může nabídnout komunitní trh plný talentu a kreativity. Těšíme se na vás 1. června ve Zlíně, kde společně prožijeme nezapomenutelný den.