Čokoládový trh v Kroměříži - to správné místo pro všechny mlsné jazýčky + Soutěž

 01. 06. 2021  Gastro Zlin


Už tento víkend 4. – 6. 6. proběhne na výstavišti v Kroměříži čokoládový trh. Na jednom místě tak budete moct ochutnat nejrůznější čokoládové dobroty a ty nejlepší si můžete zakoupit a užít si sladkou chvíli i v pohodlí domova. Tato akce měla své místo několik let ve Zlíně, ale vzhledem k současné situaci se organizátoři rozhodli ji přesunout do venkovních prostor, aby se mohla i v této době uskutečnit, protože nejsladší akce ve Zlínském kraji se musí konat! 🙂

Součástí trhu bude i živá hudba a nejrůznější soutěže o dobroty. Areál výstaviště otevře své brány v pátek 4. 6. v 15 hodin, o víkendu potom v 10:30. V pátek a v sobotu potrvá mlsání do 19 hodin, v neděli do 17 hodin. Takže pokud nemáte na tento víkend plány, tady se rozhodně nudit nebudete :)

Akce je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, skvěle si pochutnat a případně se i přiučit vaření s čokoládou. Vstup 60,- Kč. Sleva pro studenty, důchodce (40,- Kč). Pro děti do 6 let bude zadarmo. 

Na této akci se uskuteční taky speciální soutěž o 5.000 korun !!!! Osm klíčů k pokladu bude uschováno do zlatých čokoládových pohárků, které si můžou návštěvníci zakoupit u vstupu za 30 Kč. Ale pozor!! Jen jeden z těchto klíčů otevře truhlu s pokladem 🙂 Takže nepromarněte svou šanci, protože právě váš klíč může být ten správný!

Pokud vás zajímají všechny informace, sledujte facebokovou událost nebo mrkněte přímo na oficiální stránky celé akce.

Každý má přece rád čokoládu, tak proč si neosladit rovnou celý víkend. Na našem Facebooku a Instagramu probíhá soutěž o volné vstupenky na tuto nejsladší událost roku v našem kraji.

Fotogalerie