Farma Kudlov s.r.o., Kudlov

Farma Kudlov vznikla v roce 2012 s myšlenkou vyrábět mléčné bio produkty z mléka krav, které se pasou na svěžích loukách zlínských kopců. BIO produkty zpracovává ve faremní mini mlékárně, založené v roce 2015. Hlavní myšlenkou byl chov krav rakouského plemene Pinzgau, které je smíšené užitkovosti, a v České republice je farma jediným registrovaným chovatelem. Způsob chovu krav se vysokou měrou podepisuje i na kvalitě získávaného mléka a následně i na kvalitě výrobků. Převážnou část roku se krávy pasou na čistých okolních pastvinách schválených v systému BIO. Certifikát BIO na produkty farma získala v roce 2015 a od té doby se snaží sortiment výrobků neustále rozšiřovat.

Popis

Farma vznikla v roce 2012 s myšlenkou vyrábět mléčné bio produkty z mléka krav pasoucích se na svěžích loukách zlínských kopců od časného jara až do podzimu. Krávy tak mohou spásat rozličné traviny i květy plné výživných látek, vitamínů a minerálů. Tyto důležité látky pak přecházejí do mléka, a tak mají produkty nejen skvělou chuť, ale také vysokou nutriční kvalitu. Proto nesou označení BIO.

Hlavním cílem farmy je vrátit se k původnímu způsobu hospodaření tak, jak to dělali naši prarodiče, a udržovat místní krajinu a život v ní. Produkty opakovaně vyhledávají zejména ti, kterým není lhostejná kvalita potravin, které konzumují nejen oni sami, ale i jejich děti.

Farma Kudlov s.r.o.
Zelená 9992
760 01 Kudlov – Zlín

Telefon: 603 412 190

E-mail: Farma.kudlov@seznam.cz

www: www.farmakudlov.cz


Tento recept přidat Perla Zlínska

Cílem této soutěže je poukázat a vyzdvihnout naše zpracovatele, kteří vyrábějí kvalitní potraviny z českých surovin.

cat-iconperlazlinska.cz/

Hodnocení

Zobrazit hodnocení

Prozatím zde nění žádné hodnocení - buďte první

Odpovídáte na hodnocení

Text musí být mezi 25 a 1000 znaky!

Fotogalerie

Facebook Gastro Zlín

Načítám data...