KAFEC Zlínský

 09. 07. 2018  Gastro Zlin

Recenze z naší business snídaně v zlínské kavárně KAFEC Zlínský.

V pátek jsme vyrazili na snídani do zlínské pobočky vyhlášené kavárny jménem KAFEC. Neuvědomili jsme si ale, že je zrovna poslední den školy a všude bude narváno k prasknutí. Ano, KAFEC opravdu praskal ve švech a jen, co se někdo zvedl od stolu, v mžiku bylo zase obsazeno.

V kavárně pracoval každý, kdo měl nohy a ruce; majitel a manažer, stejně jako servírky, a stejně nakonec bylo třeba zavolat i další posily. Opravdu takový ten nechtěný nátřesk, který není vhod ani jedné straně.

Ale pojďme k věci, my dorazili na business snídani. Čekání na naši objednávku bylo sice trochu delší, vzhledem k tomu, že jsme ale byli zavaleni prací a viděli co se kolem nás děje, vůbec jsme to neřešili.

Naopak po naší větší objednávce byla snídaně naservírována velmi rychle. Vše bylo chutné, teplé a porce rovněž dostatečné. Nejvíc nás zaujal toast restovaný na tymiánovém másle s pomalu pečeným masem a sázeným vejcem. Opravdu velmi dobré jídlo.
Ovesnou kaši doporučujeme, pokud chcete mít jednoduchou a vydatnou snídani. A k tomu holandské kakao, které jsme nemohli vynechat (i když Granko je Granko J ).

KAFEC má velmi specifický způsob objednávání a sestavování snídaně. Pro studenty a lidi, kteří nepotřebují posnídat a zase utíkat dál je to určitě příjemná změna a super hravá forma. Ale pro nás, co potřebujeme pracovat, by možná byla dobrá nabídka pevně stanovených kombinací.KAFEC patří mezi dražší kavárny na zlínské gastromapě, ale na druhou stranu je třeba za kvalitu zaplatit. A právě tady své řemeslo zvládají bravurně. Rádi doporučíme jak pro jedlíky a milovníky snídaní, tak pro kávové fajnšmekry!
 

+
rychlá příprava snídaně

chutnost a kvalita snídaně
zapojení celého majitele a manažera do provozu
atmosféra
široká nabídka snídaně a příprav káv

-
vyšší cena
zdlouhavý (pro někoho, ale hravý) výběr snídaně

 

Cenová hladina:
není v rámci přípravy snídaně určitelná, záleží na vašem aktuálním výběru a chuti.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Fotogalerie