Cukrárna Mrkvové dorty


Adresa:
Jar. Staši 5 Zlín 76302
Kategorie:
Lokalita:
Sociální sítě:
   
  • todayTime Otevírací doba Nyní zavřeno
zobrazit celý týden

Popis

Díky němu jsme zažili nezapomenutelné dojmy plné různých variant chutí, se kterými jsme se ještě nesetkali. Dort byl díky své vyjímečné kombinaci krému a korpusu nezvykle jemný, vláčný a lahodný.

Když jsme se vrátili zpět domů do ČR, ani po čase jsme na takový zážitek nezapomněli, ale bohužel jsme na nic podobného tady nenarazili. Proto jsme neváhali a zkusili si dort upéct sami doma. Bohužel jsme nedosáhli té správné chuti. S kamarády jsme proto zkoušeli recept neustále obměňovat a až po čase jsme získali tu správnou nezapomenutelnou chuť.

V tu chvíli vznikl nápad podělit se o to i s ostatními. Všem dosud neznámý dort moc chutnal, a proto jsme se rozhodli ho dopřát i dalším lidem.

Jsme dlouholetí přátelé se společnou myšlenkou a obrovskou chutí ji realizovat. Tvoříme jednu velkou rodinu, která se neustále rozrůstá nejen o nové členy, ale i o nové nápady. Naším hlavním cílem je péct dorty z čerstvých a regionálních surovin. Společně a s láskou, tak aby se neobvyklý dort dostal do povědomí každé rodiny.

Události

V tuto chvíli pro vás nemáme žádné události.

Hodnocení

Zobrazit hodnocení

Přidat hodnocení

Odpovídáte na hodnocení

Text musí být mezi 25 a 1000 znaky!

Načítám hodnocení, čekejte prosím ...

Otevírací doba

Facebook

Načítám data...