Cukrárna Mrkvové dorty


Adresa:
Jar. Staši 5 Zlín 76302
Kategorie:
Lokalita:
Sociální sítě:
   
  • todayTime Otevírací doba Dnes do 18:00
zobrazit celý týden

Popis

Díky němu jsme zažili nezapomenutelné dojmy plné různých variant chutí, se kterými jsme se ještě nesetkali. Dort byl díky své vyjímečné kombinaci krému a korpusu nezvykle jemný, vláčný a lahodný.

Když jsme se vrátili zpět domů do ČR, ani po čase jsme na takový zážitek nezapomněli, ale bohužel jsme na nic podobného tady nenarazili. Proto jsme neváhali a zkusili si dort upéct sami doma. Bohužel jsme nedosáhli té správné chuti. S kamarády jsme proto zkoušeli recept neustále obměňovat a až po čase jsme získali tu správnou nezapomenutelnou chuť.

V tu chvíli vznikl nápad podělit se o to i s ostatními. Všem dosud neznámý dort moc chutnal, a proto jsme se rozhodli ho dopřát i dalším lidem.

Jsme dlouholetí přátelé se společnou myšlenkou a obrovskou chutí ji realizovat. Tvoříme jednu velkou rodinu, která se neustále rozrůstá nejen o nové členy, ale i o nové nápady. Naším hlavním cílem je péct dorty z čerstvých a regionálních surovin. Společně a s láskou, tak aby se neobvyklý dort dostal do povědomí každé rodiny.

Události

V tuto chvíli pro vás nemáme žádné události.

Hodnocení

Zobrazit hodnocení

Přidat hodnocení

Odpovídáte na hodnocení

Text musí být mezi 25 a 1000 znaky!

Načítám hodnocení, čekejte prosím ...

Otevírací doba

Facebook

Načítám data...