Kontaktovat

Svět Bublin


Kategorie:

Oblast: Zlínský kraj

Sociální sítě:    

O nás

Hlavní osobou v tomto zajímavém projektu je zakladatel sommeliér Rosťa, který prostě miluje svět bublin.

Dvacet let pracuje na zdokonalování svých čichových a chuťových vjemů, které jsou důležité pro tuto práci. Absolvoval mnoho školení, degustací, kurzů, ale hlavně během své kariéry už udělal šťastnými tisíce hostů.

Začínal úplně od píky jako řadový pomocný číšník, ale dopracoval se až na manažera a ředitele v gastro provozech v Praze. Poté přesídlil do Zlína, kde se věnoval obchodu a marketingu, teď se ale zase vrátil do jeho milovaného světa gastronomie.
Několik let pracuje jako someliér v největší enotéce ve střední Evropě ve Wine&Food Shop Lavite.

ANO, baví jej dělat lidí šťastné a edukovanější. S novými poznatky si poté člověk daleko více užije a vychutná kvalitní prosecco a čas strávený s přáteli nebo kolegy.

I on se rád vzdělává ve svém oboru, ale také v umění prodeje, komunikace. Rád poznává další místa a chutě ze světa vína, gastronomie, ale hlavně ze světa bublin. Navíc se to vše skvěle spojuje s jeho dalšími zálibami a těmi cestování, kultura a jídlo.

Díky svým zkušenostem, tvrdé práci a chuti objevovat je aktuálně součástí i několika úspěšných projektů jako jsou právě Wine&Food Shop Lavite, Svět Bublin a Žijeme Gastrem.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo vás Bio zaujalo a chcete spolupracovat vyplňte objednávkový formulář.

Fotogalerie

Facebook

Načítám data...