Kuchařské studio Zlín


Adresa:
Kvítková 683 Zlín 76001
Telefon:
Lokalita:
Sociální sítě:
   

Popis

Kuchařské studio na Kvítkové ulici ve Zlíně je zaměřené na akreditované  rekvalifikační kurzy a zkoušky profesních kvalifikací pro kuchaře. Budeme připravovat i kurzy a semináře  pro ty, kteří se chtějí dál vzdělávat, ale taky pro všechny, co mají rádi kvalitní informace. Kuchařské studio Vám vyjde vstříc ve spolupráci s lektory Asociace kuchařů a cukrářů České republiky. Úpravou legislativy se název - Rekvalifikace - změnil na Profesní kvalifikace. Změnou vzniklo detailnější rozčlenění kvalifikací, podmínky zkoušek a zkoušejícího - Autorizovanou osobu. Podle požadavků legislativy musí autorizovaná osoba splňovat odborné a všeobecné znalosti. Je garantem kvality.

Rekvalifikační  kurzy jsou zaměřeny na : Přípravu teplých pokrmů, Přípravu studených pokrmů a Přípravu minutek. Absolventi  obdrží Osvědčení s celostátní platností a můžou si zažádat o živnostenské oprávnění. Po absolvování všech kurzů nemusí účastníci absolvovat  jinak povinnou roční praxi. Taky splňují podmínku na pozici odborného garanta v gastronomii. Případně, po přihlášení na vybranou gastronomickou školu, po složení zkoušek, můžou mít i výuční list.

Jsme dlouholetým členem AKC ČR a to znamená, že máme profesní hrdost a dáváme záruku kvality. Kurzy a semináře budou pro omezený počet účastníků - záleží nám na kvalitě výuky. Přípravné kurzy můžou navštěvovat i žáci - kuchaři před závěrečnou zkouškou z odbornosti.

Několik let děláme letní prázdninové  kurzy vaření pro děti od 10 - ti let. Kurz obnáší 4 hodinové vaření ve studiu. Děti dostanou upravené receptury a podle nich pak, pod dozorem lektora vaří.

Podobně je i kroužek vaření. Tady jsou děti 8 - 10 let a 11 - 15 let. Děti se učí od začátku přípravu - čištění, krájení, vaření. Naučí se prostřít stůl, založit příbory, talíře, sklo, doplňky na stůl...Po uvaření jídlo sní a pomáhají s úklidem. Kroužek vaření bude otevřen od října a podrobnosti / dny, hodiny /domlouváme s rodiči na základě rozvrhu hodin ve škole.

Oblíbené jsou taky individální kurzy vaření. Tady si domlouváme, o co má klient zájem a co by chtěl umět vařit. 

Ke stažení

Fotogalerie

Facebook

Načítám data...