Vydejte se do světa čokoládových pochoutek v okouzlující Zámecké čokoládovně ve Vizovicích.

Vydejte se do světa čokoládových pochoutek v okouzlující Zámecké čokoládovně ve Vizovicích. Připravte se na lahodnou cestu, během níž se vaše chuťové pohárky setkají s širokou škálou skvostných nabídek. Od šťavnatých čokoládových lanýžů a důmyslně vyrobených figurek až po rozkošný sortiment horké čokolády s lákavými příchutěmi a aromatické kávy - toto místo je rájem pro milovníky čokolády.

Prodejna Chocolaterie Chapeau, která se nachází v předzámčí Státního zámku Vizovice, vyzařuje atmosféru historie a šarmu. Její uzavřené atrium poskytuje klidné venkovní posezení, ideální pro rodiny s malými dětmi, které zajišťuje pohodlný a bezpečný zážitek. Uvnitř je dětský koutek plný hraček, který vítá nejmenší a dotváří příjemnou atmosféru. Prodejna je promyšleně navržena tak, aby vyhovovala všem, s bezbariérovým přístupem a zařízením pro tělesně postižené.

V Chocolaterie Chapeau se specializují na výrobu čokoládových zázraků, včetně pralinek a čokoládových figurek mistrovsky vytvořených Carlettim. Čeká na vás pokladnice čokoládových pochoutek, protože si můžete prohlédnout rozsáhlou nabídku jejich neuvěřitelných výrobků. Nejenže si můžete odnést domů rozkošné pochoutky, ale můžete si také odpočinout v nádherném prostředí a vychutnat si přitom rozmanitý výběr kávy, koktejlů, šálků a míchaných nápojů.

Pralinkové náplně jsou v čokoládovně pečlivě míchány a čerpají inspiraci z belgických, francouzských a jedinečných receptur. Tyto lahodné nabídky jsou krásně zabalené, takže jsou ideální volbou pro dárky.

Připravte se na symfonii chutí při ochutnávání nepřeberného množství čokoládových pochoutek. Ponořte se do bohatství bílé, mléčné nebo hořké čokolády, z nichž každou zdobí šťavnatý polotekutý pomerančový krém. Pokochejte se pralinkami z prvotřídní hořké čokolády, harmonicky naplněnými fondánem, mátou, marcipánem a řadou netradičních kombinací chutí, včetně nádechu chilli nebo levandulových náplní vyrobených ze sušených levandulových květů. Výjimečná pochoutka, Venušina bradavka, okouzlí skořápkou z hořké čokolády, která obklopuje čokoládovou pěnu s nádechem pomerančového likéru. Pro ty nejmenší jsou nádherným dobrodružstvím kandované mandarinky v čokoládě.

Opravdovým skvostem mezi jejich nabídkou je "Ubelský mls" - třešeň ponořená do slivovice, obalená v marcipánu a obalená sametovou hořkou čokoládou. Tato pralinka získala v roce 2009 prestižní ocenění Perla Zlínského kraje, které dokládá odhodlání společnosti vyrábět čerstvé a pečlivě zpracované výrobky, které jsou skutečně vyráběny srdcem.

Potěšte své smysly v Chocolaterie Chapeau, kde každé sousto odhaluje symfonii chutí a svědčí o umění výroby čokolády.

WEB: http://www.cokoladovekralovstvi.cz/