Vzhůru nohama - zážitkový večer - Radniční sklípek Kroměříž

Restaurace Radniční sklípek v Kroměříži Vás srdečne zve na zážitkový večer v režii našeho šéfkuchaře Jiřího "George" Bozděcha, který rok a půl sbíral zkušenosti a inspiraci na Novém Zélandu a v Austrálii. 
 

Naše restaurace se znovu promění na zážitkovou. Budeme podávat sedmichodové degustační menu inspirované od protinožců, ke kterému spolu se sommeliérem Josefem Klimešem budeme párovat Novozélandská a Australská vína.

Cena zážitkové 7chodové večeře je 790 Kč bez vín resp. 1090 Kč s vinným párováním.

Rezervace večera je nutná. Rezervujte zde, na mailu info@radnicnikm.cz a nebo na telefonu 608117226.
 

Restaurace Radniční sklípek Kroměříž

Dobrá restaurace není jenom o kvalitních surovinách. Je to zejména spousta tvrdé práce. Nás ta práce baví a chceme, aby to u nás bavilo i Vás.

 

Naše gastronomie je jednoduchá. Necháváme vyniknout hlavní suroviny a nepřebíjíme je žádnými kořenícími přípravky a umělými ochucovadly. Vsázíme na osvědčené české recepty a kvalitní čerstvé suroviny, které upravujeme pomocí moderní technologie. To hlavní jsou však šikovné ruce a láska našich kuchařů.

 

Skvělé jehněčí nám dodává biofarma Rudimov, čerstvé vepřové z českých chovů společnost Jatka Lešany a kuřecí maso máme od firmy Raciola z Uherského Brodu.

Fotogalerie