Vánoční drink s Grepino pro pár přátel, které stačí mít...

Taky už se vám někdy stalo, že jste naprosto nečekaně doma přivítali návštěvu? Každý chce být skvělým hostitelem a proto se dnes Dalibor s Tomášem rozhodli, že vám prostřednictvím názorného videa ukážou, jakým drinkem můžete své známé a kamarády doma pohostit.

 

Uvidíte, že to opravdu není nic složitého a výsledek je opravdu fantastický! Na pomoc si vzali Grepino, což je relativní novinka na trhu. Jedná se o spojení grepu s vínem, jejichž kombinací vznikl aromatizovaný alkoholický nápoj, který můžete kombinovat třeba s klasickým tonikem, což je taková „střízlivější“ varianta anebo přidat prosecco, které samotné Grepino ještě trochu přiostří.

 

 

My jsme si pro vás ale připravili ještě další recept, který se může báječně hodit třeba na blížící se oslavy Silvestra a Nového roku – Je to recept na GREPINO WHITE SANGRIA.

Co budete na přípravu potřebovat? Základem je Grepino, láhev prosecco či frizzante a co dál? To se dozvíte v dnešním videu! My vám můžeme téměř se stoprocentní jistotou zaručit, že po skončení videa budete mít na tuhle dobrotu takovou chuť, že si ji hned při první příležitosti doma připravíte 😊 Tak se mrkněte, ať jste na další party za hvězdného hostitele!

Ingrendience z GastroObchudek.cz:
1l Grepino KOUPIT ZDE
0,75l Frizzante KOUPIT ZDE

 

Fotogalerie