Trochu jiná služba - Nevinný catering

Objevte kouzlo a umění profesionálního cateringu na míru. A nové formy služeb v našem kraji.

Nevinný catering vznikl v listopadu 2018. Jsou životní partneři, obchodní partneři a sommeliéři, kteří sdílí společnou lásku a zálibu k dobrému jídlu a vínu. Ačkoliv se může zdát, že jsme v oboru nováčci, není tomu tak. V letech 2015 až 2017 jsme v centru Kroměříže provozovali vinný bar. Zde jsme přišli na to, co nás skutečně baví a naplňuje. Po dobu dvou let jsme sbírali zkušenosti jak v oblastí jídla tak vína. Aby jsme dokázali, že to myslíme vážně, začali jsme se rozsáhleji vzdělávat. V roce 2016 jsme úspěšně složili sommeliérské zkoušky a stali se certifikovanými sommeliéry. Tím, ale rozhodně naše vzdělávání neskončilo. Kristýna se dále věnovala jídlu a David vínu, který v dubnu roku 2018 získal osvědčení ČSN EN ISO/IEC 17025 (senzorické zkoušky 1.stupně). Jako další ho čekají zkoušky ISO 8586-2 pro hodnocení členskými zeměmi EU garantovaných výstav a soutěží vín, zatřiďování vín na SZPI a přidělování známky VOC. Jsme přesvědčeni, že v tomto oboru nelze dosáhnout vrcholu, člověk stále zkouší a objevuje nové věci. Víme, že to nejlepší víno nenajdete v supermarketech, ale přímo u poctivých vinařů, které pravidelně navštěvujeme a pečlivě pro vás vybíráme ta nejlepší vína. Kvalita našich jídel je pro nás klíčová. Klademe maximální důraz na čerstvost všech surovin. Pojďte s námi objevit svět plný kvalitního jídla, vína a s nimi spojenými zážitky.

Přehled nabízených služeb:

Vinný catering

Pořádáte event a chcete svým klientům poskytnout výjimečné zážitky spojené s výborným vínem? Ať už chystáte teambuilding, pořádáte konferenci nebo hledáte originální bod programu pro ples či firemní oslavu, pozvěte si nás. Zajistíme vám profesionální sommeliérský servis. Spolupracujeme se špičkovými vinaři, a vybíráme pro vás ta nejlepší vína. Každé víno, které máme v nabídce je poctivě odzkoušeno. Součástí servisu může být: Přítomnost sommeliéra, který bude odborně dohlížet na kvalitu služeb, profesionální příprava prostoru před degustací, neřízená degustace a vinný servis po celou dobu akce, pečlivé dodání vybraných vín na místo určení, zážitková řízená degustace spojená s moderním a přátelským výkladem. Všechny uvedené služby lze využít naráz, nebo samostatně.

Zážitková řízená degustace

Chcete pro své hosty uspořádat příjemný, uvolněný (a lehce nevinný) večer? Připravujete teambuilding pro zaměstnance, nebo hledáte originální bod programu pro ples či firemní oslavu? Nebo jste jen parta přátel, které spojuje dobré jídlo a víno? Oživte svou akci zážitkovou degustací. Naše zážitkové degustace obsahují kompletní servis, a to je výběr ochutnávaných vín, degustace spojená s moderním a přátelským výkladem, snoubení vín s vybranými delikatesami, dodání vín na místo konání akce a příprava prostoru před samotnou degustací. 

Piknik

Co tak si vychutnat naše speciality s výborným vínem pod širým nebem někde na louce, v parku, nebo třeba v oblíbené podzámecké zahradě, za přítomnosti zvuků okolní přírody? Ať už jde o romantický piknik ve dvou, a nebo o rodinný piknik, připravíme vám piknikový koš s občerstvením a vínem dle vašeho výběru a zapůjčíme i deku.

*Objednávky na piknikový koš přijímáme minimálně 24h dopředu, vratná záloha je 1 000 Kč

Garden party

V letní dny toužíme být venku. Prostřít si stůl v zahradě mezi rozkvetlými keři a užívat vůní, barev a slunce ... Přítomnost živé přírody člověku dodá nejen apetit, ale i pohodu. Představte si bohatě prostřený stůl výborným jídlem a vínem v záplavě květů, světla svíček, luceren a lampiónků ve výborné společnosti vaší rodiny nebo přátel. To vše pro vás zajistíme, od zahradního nábytku a doplňků až po občerstvení.

Obložené mísy 

Čekáte návštěvu a nevíte si rady s perfektním občerstvením? Anebo si chcete dát večer sklenku dobrého vína a k tomu něco na zakousnutí? Ať je už důvod jakýkoliv, zajistíme vám obloženou mísu těch nejvybranějších delikates. Vybírat můžete z italských, španělských, francouzských, holandských nebo českých specialit. Objednané mísy si můžete osobně vyzvednout u nás na firmě, nebo vám je můžeme kamkoliv dovézt.

Food box

Čím nám člověk udělá vždy největší radost? Jednoznačně dobrým jídlem a vínem! Pokud sháníte dárek pro někoho, kdo to má stejně jak my, darujte mu náš nevinný food box! Připravíme krabici plnou skvělého jídla a následně ji dárkově zabalíme. Vybírat můžete z italských, španělských, francouzských, holandských nebo českých specialit. Objednaný food box si můžete vyzvednout osobně u nás na firmě, nebo vám jej můžeme kamkoliv dovézt. Můžete využít i služby nevinné překvapení, kdy kurýr doveze food box jako překvapení pro obdarovaného.

Nevinný box

Chcete obdarovat své klienty, partnera, přítele nebo někoho z rodiny? A nevíte si rady? Co tak mu dát kolekci výborných českých vín? Náš sommeliér vína pečlivě vybere, seskládá na míru a následně dárkově zabalí. Objednaný nevinný box si můžete vyzvednout osobně u nás na firmě, nebo jej můžeme kamkoliv dovézt. Můžete využít i služby nevinné překvapení, kdy kurýr doveze nevinný box jako překvapení pro obdarovaného.

Coffee break

Potřebujete zajistit občerstvení na konferenci, školení nebo kulturní představení? Využijte našich služeb. Nabídka obsahuje slané občerstvení, sladké občerstvení, nápoje a kávový servis.

Svatební catering

Současné svatby mají tisíce podob, a každá z nich si zaslouží občerstvení sestavené přímo na míru podle konkrétních požadavků novomanželů. Zajistíme studený raut, prosecco bar, vinný bar (i s nealkoholickým vínem), bourbon & cognac bar s doutníky a nealko bar. Součástí je i dekorování květinami a různými doplňky. Rádi se s vámi sejdeme, a do detailu naplánujeme váš velký den.

*Nezajišťujeme mobiliář jako jsou stoly, židle a stany.  ( https://www.gastrozlin.cz/vse-pro-akci-renting-veci/ )

Raut

Raut je druh společenského setkání spojeného s občerstvením. Koná se ve velkém sále nebo na zahradě, kde jsou umístěny švédské stoly, z nichž si hosté berou pokrmy (typicky sýry, uzeniny, zeleninové saláty, ovoce nebo sladké pečivo) podle svého výběru. K dispozici jsou rovněž nealkoholické nápoje, víno, i pivo. Organizujeme rauty na míru pro firemní a společenské akce, svatby a rodinné oslavy.

*Nezajišťujeme mobiliář jako jsou stoly, židle a stany (https://www.gastrozlin.cz/vse-pro-akci-renting-veci/ )

 

Děkujeme všem za velký zájem a účast v soutěži. A šťastným majitelem a vítězem našeho boxu je:
Blanka Kovandová

A růžové perlivé víno od Vinařství Skoupil Zweigeltrebe získává: 

Lida Vaňharová

Kdo nevyhrál nezoufejte a klidně si svůj box objednejte: 

Objednávky a info najdete na: https://www.gastrozlin.cz/nevinny-catering/

 

Článek pro Gastro Zlín: Nevinný Catering

Fotogalerie