TOUR DE BISTRO S GASTROZLÍN A MAGAZÍNEM VÍKEND - TV NOVA

Jako největšího online průvodce gastronomií ve Zlínském kraji nás oslovila TV NOVA, konkrétně redakce magazínu Víkend, že by se s námi rádi spojili a natočili reportáž o bistrech ve Zlíně. Jak už tušíte, na tuto nabídku jsme rádi kývli a sami jsme byli zvědaví, jak to dopadne a jak nám bude chutnat 😊

Upřímně? Natáčení nemohlo dopadnout lépe! Všechny podniky, které jsme navštívili se předvedli v tom nejlepším světle, jak mohly a finální reportáž navnadí jak ty, kteří se do Zlína chystají, tak i jeho obyvatele, protože ne všichni tyto podniky znají a vědí, co všechno se skrývá v jejich nabídce.

Ale vezmeme to postupně – první kroky vedly do Kafecu, kde proběhla takzvaná královská snídaně, nechyběla sladká ani slaná varianta, poté jsme se vydali do Zralého bistra, které se věnuje vegetariánské kuchyni, ovšem v žádném případě to není jejich jediná doména, na své si přijdou i „masožravci“, protože každou středu v jejich menu najdete čerstvou rybu.

Protože jsme si opravdu pochutnali a chtěli jsme zažít i takový protipól, vyrazili jsme do Bůrgeru, kde si můžete vychutnat poctivý burger v domácí housce a pozor! Najdete tady i nejrůznější speciály, jako jsou například B2U menu od šéfkuchaře Igora, které stojí za to! Poslední zastávkou byla Bistrotéka Valachy, což je jeden z nejnovějších a rozhodně nejzajímavějších konceptů u nás. Spojuje se tady pod jednou střechou místo, kde si vychutnáte snídani, oběd, večeři i výborné dezerty.

Každopádně co se týká naší bistro scény, rozhodně je to na dobré cestě a bistra mají ve Zlíně své zastoupení a určitě těmto výše zmíněným brzo vyroste další konkurence a my budeme mít opět co zkoušet! 😊

Ještě jednou bychom chtěli poděkovat všem podnikům, ve kterých jsme měli možnost ochutnávat a natáčet a samozřejmě TV NOVA a magazínu Víkend za perfektní příležitost.

Ale to největší díky patří vám, našim fanouškům, bez kterých by nic z toho nevzniklo!

Tímto moc gratulujeme k výhře třem šťastlivcům, kteří nám zaslali své tipy ve facebookové soutěži „KAM/KDE NA NEJLEPŠÍ“😊

  • Šárka Švecová
  • Martin Vrla
  • Lukáš Vojtek

Všichni víte, že soutěžit s námi se vyplatí!!
 

 


Tento článek napsal Denisa - redakce Gastro Zlín

Miluju dobré jídlo, pití. Jsem ze Zlína. A proto jsem ráda, že tohle všechno můžu spojit, psát o tom a informovat ty z vás, kteří se se mnou shodují minimálně ve dvou ze třech výše zmíněných faktech. :)

Fotogalerie