Život je dar | ukončení soutěže o víkend s BMW na Lesním Hotelu!

 14. 03. 2019  Gastro Zlin

Benefiční den Život je dar nás jako každoročně překvapil obrovským dosahem a zejména vaší pomocí. Ještě jednou vám děkujeme za všechny příspěvky na transparentní účet nebo třeba jen účast nebo sdílení. Každá aktivita se počítá – a když jde o dobrou věc, platí to nejméně dvojnásob. Zároveň bychom touto cestou vyhodnotili naši tematickou soutěž a poděkovali i našim partnerům.

Lesním Hotelu **** patří k těm nejzajímavějším zařízením svého druhu v kraji a jsme velmi rádi, že do soutěže o strávený víkend a vůz BMW s plnou nádrží s námi šli právě oni. Stejně tak bychom rádi poděkovali i AUTOSERVIS11, který nám zapůjčuje vozidlo. Tento servis se krom oprav a údržby vozidel zabývá i dovozem na objednávku, krátkodobým pronájmem osobních i užitkových vozů a prodej prověřených vozu a protiúčet.

Slosování najdete níže, výherci gratulujeme a prosíme jej, aby nás kontaktoval zprávou.

Je úžasné, když ta správná myšlenka dokáže zaujmout a spojit tolik lidí. Aktuální částka na transparentním účtu se v současnosti pohybuje okolo 400 tisíc a stále přicházejí další příspěvky. Letos to vypadá, že poprvé překonáme hranici 500 tisíc. Věříme, že je to možné! Přidáte se k nám? Údaje transparentního účtu nebo dárcovských DMS najdete níže.

Po skončení sbírky vás o všem ještě jednou budeme informovat a ukážeme vám, čemu jste vašimi penězi vlastně pomohli.

 

Transparentní účet Život Je Dar najdete v odkaze zde. – KB transparentní účet nadace Život je dar

 

 

Vítězem se stala: Kristýna Konaříková


A jak probíhal Benefiční den – Život je dar? 

 

FOTOreport zde v odkaze
 

Fotogalerie