Nejchutnější festival v Uherském Hradišti + Soutěž

 20. 08. 2019  Gastro Zlin

Garden Food Festival (GFF) patří k nejoblíbenějším festivalům o jídle, každoročně si ho nenechají ujít tisíce návštěvníků. Festival se koná v pěti různých městech a jedním z nich je, letos premiérově, i Uherské Hradiště, které se provoní dobrotami již 31. srpna. Konat se bude v areálu Smetanových sadů.

I když je GFF především o jídle, návštěvníci se můžou těšit i na zajímavý doprovodný program. Moderování a kuchařské show budou probíhat pod taktovkou herečky a moderátorky Markéty Hrubešové, která je tradiční ozdobou tohoto festivalu a Jana Punčocháře, fantastického kuchaře a zároveň trojnásobného vítěze soutěže Zlatý kuchař, mimo jiné jsme ho letos mohli sledovat jako jednoho z porotců v soutěži Master Chef. A právě někteří s účastníků zavítají přímo na podium v Uherském Hradišti. Kteří to budou? To se nechte překvapit.

Teď to možná nejdůležitější – čím potěšíme naše bříška? Těšit se můžete na tradiční pizzu, burgery nebo grilovaná masa, dobroty z Asie a dalších exotických zemí. Chybět nebudou ani stánky se sladkým občerstvením, sýry, klobásami, voňavým kořením. Lahůdkami pro absolutní fajnšmekry či milovníky neobvyklých věcí můžou být lahůdky z hmyzu či pečení pštrosi a krůty. Na své si přijdou i vegetariáni.

Pokud byste si chtěli odnést z festivalu nějaký suvenýr, tak to také nebude problém, na výběr budete mít ze spousty marmelád, oříškových směsí, sušeného ovoce a dalších.

V letošním roce přichází Garden Food Festival s novým konceptem, a to spojením toho nejlepšího z gastronomie s kvalitní hudební produkcí i zábavou pro nejmenší. Nejchutnější festival jídla a pití v Uherském Hradišti se tak stane příjemným víkendovým zážitkem pro celou rodinu.

Vstupenky si můžete už nyní objednat na oficiálních webových stránkách. Nezapomeňte také sledovat facebookovou událost.

Jak už je zvykem, měnou na festivale bude grešle.

Nakonec pro vás máme soutěž – na facebooku Gastro Zlín, Kde jíst/nejíst Zlín,Uherské Hradiště, Vsetín, Valašské Meziříčí a Kroměříž probíhá anketa o nejlepší steak, pokud napíšete svůj tip, olajkujete/nasdílíte příspěvek, můžete vyhrát volňásek na tuto gastronomickou pecku.

 

Výherce o Degustační menu od Jana Punčocháře, během Garden Food Festivalu se stává: 
  • Aneta Wolf (FB)
Kuchařku MasterChef 2019 vyhrávají:
  • Kamila Vykydalová (FB)
  • Martina Trčálkmová (FB)
  • Adam Dovrtěl (FB)
  • Deniska.ce (Instagram)
  • Vladimir_base (Instagram

     

Všem ostastním moc děkujeme za zapojení se do soutěže a přejeme hodně úspěchu v nadcházejících, které již chystáme :)


Tento článek napsal Denisa - redakce Gastro Zlín

Miluju dobré jídlo, pití. Jsem ze Zlína. A proto jsem ráda, že tohle všechno můžu spojit, psát o tom a informovat ty z vás, kteří se se mnou shodují minimálně ve dvou ze třech výše zmíněných faktech. :)

Fotogalerie