Napajedla ožijí festivalem malých pivovarů

 11. 06. 2019  Gastro Zlin

Šestý ročník Festivalu malých pivovarů v Napajedlích! Výběr těch nejlepších piv z 13 malých pivovarů! Skvělá atmosféra celého dne, který vyvrcholí velkolepou večerní show světové top revival kapely KISS Forever Band!

Ochutnáte piva ze 13. minipivovarů!
Mezi stálicemi se představí:

  1. Jarošovský pivovar
  2. Harley Pub Otrokovice
  3. Karlovský minipivovar Pod pralesem z Velkých Karlovic
  4. Velický Bombarďák z Velké nad Veličkou
  5. Pivovar Chmelnice Napajedla
  6. Topolský pivovar z Topolné
  7. Klášterní pivovar Želiv


Svěží novinkou pro tento ročník budou Pivovar Zlosin z Velkých Losin, Helf z Oseku nad Bečvou a stánek Pivotechna, u kterého ochutnáte piva z pivovarů Hoppy Dog, Beerokracie, Pivovarský dům Ostrava a Wywar ze Slovenska.

K dobrému pivu nebude ani letos chybět neméně dobrá hudba! Dokonalý revival slavné rockové skupiny KISS vám ve své velkolepé show předvede kapela Kiss Forever Band z Maďarska. Těšte se na skvělou show, muziku i kostýmy! V průběhu dne vystoupí také napajedelské kapely Street Crew se svým melodickým, ale tvrdým stoner rockem a metalová kapela s ženským zpěvem Black Silt.

Na své si přijdete i u kavárny Café Klášter a stánku výtečného občerstvení nejen z grilu. Na Festival malých pivovarů vezměte celou rodinu – děti se zabaví při sportovních aktivitách s DDM Matýsek.

Vstupné na celodenní akci 150 Kč. Děti do 15 let zdarma.
Využijte zvýhodněné vstupné 100 Kč v předprodeji v Informačním centru Napajedla.

JMÉNA vítězů jednoho vstupu ZDRAMA!!!

Jan Groman
Merkéta Patková
Michal Štěpaník

Fotogalerie