Burger Fest v Napajedlích, letos už po čtvrté + soutěž

Všichni milovníci dobrého jídla, a především burgerů se dočkali. Už tuto sobotu 6. 7. vypukne již čtvrtý ročník Burger Festu v Napajedlích.

Popis

Můžete se těšit na ty nejlepší regionální burgery, které zapijete skvělým pivem, koktejlem nebo nějakou limonádou a nebude chybět ani sladká tečka ve formě zmrzliny či dezertů, ke kterým neodmyslitelně patří i káva.

Pro velké jedlíky si organizátoři nachystali soutěž v pojídání burgerů, tak schválně, kolik jich do sebe vítěz naláduje?

Ke všem dobrotám k jídlu a pití bude po celý den (a noc) hrát parádní muzika, jaká? To zjistíte na Facebooku u události Burger fest Napajedla! Tak ji sledujte, ať vám nic neuteče. https://www.facebook.com/events/401557750567134/

Každý rok můžou účastníci hlasovat o nejlepší burger, loni si cenu odnesl Dede Burger, obhájí své prvenství i letos?

Vstupné za tuhle parádu: pro dospěláky 100,- pro děti do 15 let 50,- a prckové do 5 zdarma!

Předpověď na sobotu hlásí slunečno, takže pokud stále přemýšlíte, kam v sobotu vyrazit, Burger Fest Napajedla je rozhodně akce, která bude stát za návštěvu.

SOUTĚŽ

Vítězi soutěže o vstupy na Burger Fest se stávají:

Miroslav Nekoranec

Tereza Tabarková

Daniela Drdlikova


Tento recept přidat Denisa - redakce Gastro Zlín

Miluju dobré jídlo, pití. Jsem ze Zlína. A proto jsem ráda, že tohle všechno můžu spojit, psát o tom a informovat ty z vás, kteří se se mnou shodují minimálně ve dvou ze třech výše zmíněných faktech. :)

Hodnocení

Zobrazit hodnocení

Prozatím zde nění žádné hodnocení - buďte první

Odpovídáte na hodnocení

Text musí být mezi 25 a 1000 znaky!

Fotogalerie

Facebook Gastro Zlín

Načítám data...