Video | Rozvoz: Pizzeria Mamma Mia a Pizzeria U Roba | Naše recenze podniku

Měli jsme hlad a na vaření nebyl čas, jelikož jsme potřebovali pracovat. V této situaci byl řešením rozvoz a tak jsme rovnou otestovali dva podniky. Tentokrát padla volba na pizzu. Za jak dlouho jsme se jí dočkali a jaká vlastně byla? Čtěte dál a dozvíte se :) 

Vybrali jsme dva stejné typy – pizzu prosciutto ze dvou zlínských podniků. Z relativně nové pizzerie Mamma Mia na Mostní ulici a z pizzerie U Roba, která sídlí na Antonínově ulici.

Obě pizzy dorazily relativně rychle. Samozřejmě se lišily cenově, což se lehce odrazilo na jejich vzhledu. Za prosciutto z pizzerie U Roba jsme zaplatili: 144Kč a čas doručení: 25min

Pizza z pizzerie Mamma Mia za cenu: 180Kč a čas byl doručení: 14min, obě pizzy jsme měli s doručením 29Kč přes portál DámeJídlo.cz

Už při otevření krabice byl vidět rozdíl, při převozu pizza lehce vzhledově utrpí, ale nevyplatí se dát na první dojem, věřte nám :)

Od Roba jsme dostali opravdovou klasiku, kde bylo pěkně vidět jednotlivé vrstvy jak šunky, tak sýra. Pizza měla tenké okraje a i když vzhled nebyl stoprocentní, chuťově se opravdu povedla. Skvěle dochucená, všechny suroviny v ní byly krásně cítit a opravdu jsme byli mile překvapeni.

Mamma Mia nabídla pizzu se silnými okrajina, s plátky pravé mozzarelly a navíc lístky čerstvé bazalky. Ta bohužel díky převozu a teplu nevydržela a na pizze zčernala. Lehce nás potrápilo i porcování, jelikož nebyla dostatečně nakrájená. Každopádně hned po první soustu se dojem zlepšil, také byla výborná.

Za nás hodnotíme obě pizzy palcem nahoru a jen jsme se ujistili, že i v těchto časech máme možnost se dobře najíst jak v práci tak v pohodlí domova.

 

 

Fotogalerie