Gastro podniky a nouzový stav - zachraňme gastronomii

Situace se v tomto krásném oboru stále nelepší. Naše oblíbené podniky se dostávají do existenčních problémů.
Jelikož zatím není vidět světlo na konci tunelu, i my jsme se rozhodli, že přehodnotíme náš postoj a podpoříme jakékoliv fungování gastro podniků v našem kraji. TZN. rozvozy, výdejní okna, roznáška, foodtruck atd.  a nové aplikace sebou.cz

V oficiálním prohlášení Vlády ČR stojí, že od 14. 3. do 30. 4. se uzavírají všechna stravovací zařízení. Výjimku tvoří právě ty, které umožňují výdej jídla přes výdejové okno či možnost vzít si jídlo s sebou. Ve Zlínském kraji se spousta podniků rozhodla nabídnout možnost alternativního řešení. Jelikož většina lidí dnes už hygienické a bezpečnostní opatření dodržuje, tak i my rádi pomůžeme, kde můžeme.

Chcete se mít po ukončení nouzového stavu kam vracet?
My rozhodně ano, proto jsme stránku www.gastrozlin.cz/rozvoz přejmenovali na www.gastrozlin.cz/nouzovystav !!
Najdete zde bojovníky, kteří se nevzdávají a snaží se vám zpříjemňovat toto nepříjemné období dobrým jídlem nebo kávou.
Aktuálně se v mapě nachází asi 60 podniků. 

Dejte nám info!!!
Všechno ale nezvládneme sami. Velmi oceníme vaši pomoc. Víte o podniku, který funguje v nějakém omezeném režimu? Pomozte nám tuto mapu naplnit – vaše tipy nám zasílejte mailem, případně prostřednictvím sociálních sítí (Facebook a Instagram).
Navíc pro vás vznikla velmi jednoduchá aplikace a zlínské Creepy Studio ji nabízí ZDARMA. Prostě objednávky pro okýnka a rozvozy jednoduše a přehledně zde na sebou.cz

Budeme ji průběžně aktualizovat a doplňovat.

Věříme, že tuto situaci všichni ve zdraví zvládneme a snad se brzy v našich oblíbených podnicích sejdeme. 
 


Tento článek napsal Denisa - redakce Gastro Zlín

Miluju dobré jídlo, pití. Jsem ze Zlína. A proto jsem ráda, že tohle všechno můžu spojit, psát o tom a informovat ty z vás, kteří se se mnou shodují minimálně ve dvou ze třech výše zmíněných faktech. :)

Fotogalerie