Masarykovo náměstí 21 Uherské Hradiště 68601

Restaurant Day Uherské Hradiště / vol. 3 - 29. 09. 2019 (10:00 - 15:00)


Pořadatel:

Adresa:

Kategorie:

Oblast:

Sociální sítě:

Pojďte si s námi užít již potřetí mezinárodního food festivalu Restaurant Day v Uherském Hradišti. Restaurant Day je akce pro všechny milovníky dobrého jídla a pití, která je založená na principu oblíbených "pop-upů". Oč se jedná?

Restaurant Day je ojedinělý koncept food festivalu, během něhož si může kdokoli na jeden den otevřít svůj vlastní gastro podnik a pohostit své známé a kolemjdoucí. Umíte připravit výtečné šťavnaté burgery? ? Pečete ty nejlepší sušenky, dezerty či dorty široko daleko? ?? Vyrábíte lahodné domácí džemy nebo pomazánky? ???? A nebo třeba provozujete malý pivovar či vinařství? ?? Ať už jste přeborníkem v čemkoli, Restaurant Day je tím pravým místem ukázat světu své kulinářské umění! ?‍?? Vítáni jsou jak amatérští kuchaři, tak profíci. Zapojit se do Restaurant Day tak může doopravdy každý. ?

A že si zrovna netroufáte podílet se na této akci v roli hostitele? Nevadí! Přijďte spolu s přáteli a rodinou jako ochutnávači. Restaurant Day je přímo stvořený pro všechny milovníky dobrého jídla a pití, kteří rádi objevují nové chutě a setkávají se s lidmi obdobných zájmů. ?

Tak tedy v neděli 29. září na viděnou. A přijďte včas, protože kdo dřív přijde, ten dřív jí...Těšíme se na Vás! ?

* Vstup je pro návštěvníky zdarma.

AKCE SE KONÁ I ZA ŠPATNÉHO POČASÍ! ??
V případě nepříznivého počasí se akce uskuteční ve vnitřních prostorách bývalé Jezuitské koleje (hned vedle Kolejního nádvoří).
______________________________________________________

CHCETE SE ZAPOJIT DO AKCE RESTAURANT DAY? ?‍??

Máte-li zájem nabízet své kulinářské umění, neváhejte a vyplňte přihlášku dostupnou ZDE: https://forms.gle/166GQKdasTpdWNfb7

Kapacita je omezena na 20 míst. Přihlásit se můžete do 31. července 2019 včetně. Poplatek za účast činí 200 Kč. Veškeré info ohledně účasti naleznete v online přihlášce.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese cafe21@slovacko.cz, případně na tel. čísle 739 525 343.Další události tohoto subjektu

Nebyla nalezena žádná další událost.