Hledáte pro váš podnik efektivní pokladní systém? Máme pro vás tip

 06. 07. 2018  Gastro Zlin

Hledáte pro váš podnik efektivní pokladní systém? Máme pro vás tip

Provozujete bar nebo restauraci a hledáte nový pokladní systém, který bude přehledný, intuitivní a především profesionální? Rádi bychom vám představili ten od našeho partnera ProfiRest.cz

 


EET je tady s námi už nějakou tu chvíli. Pro malé a střední podniky ale i dnes často představuje tato úprava legislativy malou noční můru. To ale přece vůbec není nutné – vyzkoušejte efektivní pokladní systém od společnosti ProfiRest.cz.

Přehlednost, rychlost a spolehlivost

Jejich systém byl vyvíjen přímo ve spolupráci s provozovateli gastronomických podniků, stánkaři a dalšími drobnými podnikateli. Jejich společné úsilí mělo jediný cíl – pomoci vytvořit co možná nejjednodušší intuitivní systém, který zajistí všechny vaše potřeby a zbaví vás stresu.

Všechny důležité informace o vašem provozu máte vždy po ruce, šetříte čas – i peníze. Statistiky o příjmech, výdajích, skladových zásobách i docházce zaměstnanců – to všechno máte k dispozici jen po pouhých několika kliknutích.

První týden zdarma

Tým ProfiRest.cz vám navíc bude vždy po ruce – s nepřetržitou podporou vyřešíte jakýkoliv problém, protože právě v gastronomií si nikdo nemůže dovolit ztrácet čas. A nezapomeňte – na týden si vše můžete vyzkoušet úplně zdarma.

Jak na to?

Jakmile si zakoupíte licenci, stačí v prostředí systému založit vaši provozovnu. Bude vám k tomu stačit i starší počítač na Windows – systém je opravdu adaptivní a v ProfiRest.cz ví, že ne vždy jsou v provozu volné peníze na pořizování nejnovější techniky.

Instalace je opravdu jednoduchá a zabere vám jen pár minut. Nastal problém? Technická podpora ProfiRest.cz vám ráda pomůže. Jakmile bude vše spárováno a dokončeno, můžete začít. My vám společně přejeme spousty zákazníků a co nejméně stresu – tedy raději vůbec žádný.


Sdílejte tento článek:
Fotogalerie