Středeční káva s Davidem | Podruhé do jednoho baru...

Zdravím vás. Tento týden se u mě nese ve znamení státnic, respektive přípravy na ně. Přesný termín obhajoby magisterského titulu ještě nemám, ale rozhodl jsem se, že jednou zkusím všechno nenechat na poslední chvíli. Docela odvážná myšlenka, že? Co ale čert nechtěl, zasypala mě pro jistotu ještě hromada nové práce a bylo jasné, že krom kávy dojde i na nějaký ten drink.

Popis

Vzhledem k tomu, že jsem se aktuálně pohyboval spíše po Otrokovicích, volba padla na restauraci La Habana, kterou mám jednak v bezprostřední blízkosti bydliště, a druhak nedávno vyhrála anketu o nejlepší obsluhu na našem portálu Gastro Zlín. Na jídlo jsem ale bohužel neměl ani pomyšlení a vše tak zůstalo u jedné malé kávy a růžového Befeeateru s tonicem. To se nám ta středeční káva hezky vyvíjí, že? Tenhle drink se ale k pěknému počasí přímo hodí a já se dokonce zvládnul naučit i první dvě otázky. Tak mi držte ještě chvíli palce...


Tento recept přidat Středeční posezení u kávy s Davidem

Jako redaktor, copywriter a zkrátka a dobře prostě správce obsahu velmi často hledám novou kancelář. Nejde o to, že bych byl notoricky špatný nájemník, jen prostě nehledám kancelář v klasickém slova smyslu.

Hodnocení

Zobrazit hodnocení

Prozatím zde nění žádné hodnocení - buďte první

Odpovídáte na hodnocení

Text musí být mezi 25 a 1000 znaky!

Fotogalerie

Facebook Gastro Zlín

Načítám data...