Středeční káva s Davidem | Mé poprvé

Při své práci redaktora, copywritera a tvůrce obsahu všeobecně, se mi daří docela často střídat kancelářské prostory. Popravdě to většinou nejsou kanceláře v pravém slova smyslu, s těmi jsem se rozloučil už před několika lety. Jejich funkci nyní na mé osobní mapě vystřídaly nejrůznější kavárny, restaurace – a pochopitelně i bary. Někdy je to fajn, jindy dost možná kontraproduktivní. Co si budeme… O tom ale případně jindy).

Popis

Jedna taková work session proběhla i poslední neděli. Sešli jsme se ohledně dalšího směřování portálu Gastro Zlín, a to v Restauraci a pivnici U Osla na Podhoří. Po obřím burgeru jsme se rozhodli strávit nějakou tu hodinku na sluníčku, které zrovna začalo pálit jako uprostřed července.

Zelenou dostala nedaleká kavárna Lusso Caffe, jejíž zahrádka si o podobnou schůzku prostě přímo říkala. Za hodinku jsme toho stihli opravdu hodně – probrat, vypít i sníst. Zatímco si kolega popíjel domácí limonádu, já zvládnul dvě espressa, dortík a lahev koly.  A rozhodně to bylo fajn.

Krom administrativních záležitostí jsme si dopřáli také chvilku brainstormingu a řekli jsme si, proč bych já, který ve všech těch podnicích svůj čas už stejně dobrovolně tráví, neměl z těchhle návštěv přijít i s nějakým tím výstupem.

A zrodil se nápad právě na tenhle blogový seriál. Každou středu si ode dneška prostě zaskočím do nějakého toho provozu na odpolední kávu a pokaždé přijdu s nějakým reportem. Zmíním se samozřejmě o tom, co měli v nabídce, co jsem si dal – a hlavně – jak se mi pracovalo. Tu a tam celé povídání doplním i nějakými těmi rozumy. Tak uvidíme…


Tento recept přidat Středeční posezení u kávy s Davidem

Jako redaktor, copywriter a zkrátka a dobře prostě správce obsahu velmi často hledám novou kancelář. Nejde o to, že bych byl notoricky špatný nájemník, jen prostě nehledám kancelář v klasickém slova smyslu.

Hodnocení

Zobrazit hodnocení

Prozatím zde nění žádné hodnocení - buďte první

Odpovídáte na hodnocení

Text musí být mezi 25 a 1000 znaky!

Fotogalerie

Facebook Gastro Zlín

Načítám data...