K Výstavišti 4069/8 Kroměříž 76701

Mňam! Gastrofestival / Výstaviště Kroměříž - 18. 05. 2019 (10:00 - 22:00)


Pořadatel:

Adresa:

Kategorie:

Oblast:

Sociální sítě:

18.5. si povolte pásky a oblečte volné triko! Výstaviště FLORIA až po strop napěchované jídlem - první obří Gastrofestival v Kroměříži.

✅celým dnem provází❗❗ HEREC Lukáš Hejlík ❗❗
✅HANÁCKÉ VDOLEK 2019 ?první ročník soutěže jedlíků ?
✅tři speciální DRUHY PIVA? uvařené jen pro MŃAM! festival - ? Pivovar Holba a.s. , Zubr a Pivovar Litovel ?
✅více než 50 tradičních I NETRADIČNÍCH CHUTÍ??
✅originální a stylové FOOD TRUCKY??
✅VEGAN A RAW kuchyně včetně BEZLEPKOVÝCH potravin??
✅MOBILNÍ PRAŽÍRNA KÁVY☕ s odborníkem na různé druhy příprav?
✅potraviny z REGIONU vyrobené místními FARMÁŘI??
✅AMERICKÉ DRINKY?? nebo DOMÁCÍ LIMONÁDY??
✅ Beefeater Gin London bar?
✅ Havana Club chill out zóna ?
✅ Jack Daniel's Tennessee Whiskey - trailer
✅cimbálová muzika? a kapela Naty & Gents ???
✅pro děti zábavní park DĚTSKÝ SVĚT? a Jiří HADAŠ - kouzelník - magician
✅na pódiu rozhovory s ODBORNÍKY GASTROSVĚTA??‍

Největší gastroakce tohoto jara přichází na výstaviště Floria! Chystáme pro vás přes padesát tradičních i netradičních pokrmů, které budou prezentovat kuchaři z celého světa.

Od tradičních českých jídel jako jsou domácí klobásky, valašská kyselice nebo hanácké vdolky, přes netradiční chobotnice, ústřice nebo šneky až po delikátní italské těstoviny, mexické burrito nebo gruzínské chačapuri. To je jen krátý výčet všech specialit, které můžete ochutnat na jednom místě.

Aby vám lépe klouzaly tyto lahůdky do žaludku, zapíjet je můžete jedním ze tří pivních speciálů pivovarů Holba, Zubr a Litovel, které sládci uvařili speciálně jen pro festival Mńam! K tomu ještě míchané koktejly, domácí limonády, americké drinky nebo káva z mobilní pražírny, vyrobená přímo na festivalu.

Budete také svědky historicky prvního ročníků nové soutěže - Hanácké Vdolek 2019 - kde vyzkoušíme, kolik typických vdolečků se vejde do žaludků místních jedlíků. Účastnit se budou největší kapacity v oboru, které pravidelně vidíme například pojídat i švestkové knedlíky ve Vizovicích.

O zábavu se postará herec a moderátor Lukáš Hejlík, který je zároveň patronem nové gastroaplikace s mapou, kde se dá dobře v česku najíst. Toho na pódiu doplní kouzelník pro malé návštěvníky, nebo později kapela, pro všechny přítomné. Navíc děti budou mít možnost celý den dovádět v Dětském světě, aby rodiče měli dostatek času na ochutnávání všech dobrot gastrofestivalu Mňam!

Celá akce probíhá v areálu Výstaviště Kroměříž, které nabízí všem návštěvníkům vysoký komfort. Je zde přes 20 000m2 zastřešených prostor, takže ani špatné počasí nás neodradí a parkoviště pojme 2400 automobilů.Další události tohoto subjektu

Nebyla nalezena žádná další událost.