Tankovna Moskva

 19. 09. 2018  Gastro Zlin

Nová moderní pivnice ve Zlíně otevřena!

Na zlínské gastromapě se vyskytla další moderní pivnice. Tentokrát na bázi menších pivovarů. To jsme si s Gastro Zlín nemohli nechat ujít a vyrazili jsme na kukačku. Velmi nás překvapila obsazenost podniku, který otevřel první den a hned bylo plno. Byla super atmosféra, ale dost hlučno, což se ukázalo jako jediné velké mínus.

Personál byl milý a ochotný, ale bylo vidět, že ještě není sehraný a zajetý, ale to si jistě sedne časem.

Není to klasický koncept pivní restaurace, ale opravdu moderní pivnice se vším všudy. Několik druhů točeného piva, hrubý a chladný interiér, jídelní lístek založen pouze na pivních specialitách.

Jako předkrm jsme si objednali domácí paštiku a uzený bůček s chlebem. Vše rustikálně servírováno, paštika výborně ochucená a k ní pečené jablíčka se skořicí, opravdu nás nadchla. Bůček kvalitní, prorostený, tak akorát, čerstvý chléb a k tomu super pivo, co víc si přát.

Jako hlavní jídlo jsme zvolili Burger s trhaným hovězím , který byl výborný, maso ochucené a jemné, houska velmi chutná a křehká. Na konzumaci do ruky dost přeplněný, ale poprali jsme se s tím. Další jídlo bylo uzené vepřové kolínko, výpek a chleba, hořčice, křen fakt paráda, lepší koleno jsme ve Zlíně neměli.

 

Jídla musíme opravdu vyzdvihnout, tematicky super a chuťově taky maximální spokojenost. Určitě stojí za vyzkoušení. Pivní kultura ve Zlíně dále může vzkvétat.  A jakou zkušenost s tímto podnikem máte vy?

+

Skvělé jídlo

Dobrá kvalita piva

Malý, ale dostačující výběr jídel

Pěkný interiér

 

-

Akustika

Personál sehranost

Nefunkční zásobník na mýdlo (pánské toalety)

 

Cena hladina: 69 – 189 Kč (za pokrmy)

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

GastroZlin profil - https://www.gastrozlin.cz/tankovna-moskva/

FB: https://www.facebook.com/tankovnamoskva/

Web: www.mojetankovna.cz/

Fotogalerie