Tankovna Moskva

 19. 09. 2018  Gastro Zlin

Tankovna Moskva

Nová moderní pivnice ve Zlíně otevřena!


Na zlínské gastromapě se vyskytla další moderní pivnice. Tentokrát na bázi menších pivovarů. To jsme si s Gastro Zlín nemohli nechat ujít a vyrazili jsme na kukačku. Velmi nás překvapila obsazenost podniku, který otevřel první den a hned bylo plno. Byla super atmosféra, ale dost hlučno, což se ukázalo jako jediné velké mínus.

Personál byl milý a ochotný, ale bylo vidět, že ještě není sehraný a zajetý, ale to si jistě sedne časem.

Není to klasický koncept pivní restaurace, ale opravdu moderní pivnice se vším všudy. Několik druhů točeného piva, hrubý a chladný interiér, jídelní lístek založen pouze na pivních specialitách.

Jako předkrm jsme si objednali domácí paštiku a uzený bůček s chlebem. Vše rustikálně servírováno, paštika výborně ochucená a k ní pečené jablíčka se skořicí, opravdu nás nadchla. Bůček kvalitní, prorostený, tak akorát, čerstvý chléb a k tomu super pivo, co víc si přát.

Jako hlavní jídlo jsme zvolili Burger s trhaným hovězím , který byl výborný, maso ochucené a jemné, houska velmi chutná a křehká. Na konzumaci do ruky dost přeplněný, ale poprali jsme se s tím. Další jídlo bylo uzené vepřové kolínko, výpek a chleba, hořčice, křen fakt paráda, lepší koleno jsme ve Zlíně neměli.

 

Jídla musíme opravdu vyzdvihnout, tematicky super a chuťově taky maximální spokojenost. Určitě stojí za vyzkoušení. Pivní kultura ve Zlíně dále může vzkvétat.  A jakou zkušenost s tímto podnikem máte vy?

+

Skvělé jídlo

Dobrá kvalita piva

Malý, ale dostačující výběr jídel

Pěkný interiér

 

-

Akustika

Personál sehranost

Nefunkční zásobník na mýdlo (pánské toalety)

 

Cena hladina: 69 – 189 Kč (za pokrmy)

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

GastroZlin profil - https://www.gastrozlin.cz/tankovna-moskva/

FB: https://www.facebook.com/tankovnamoskva/

Web: www.mojetankovna.cz/


Sdílejte tento článek:
Fotogalerie