Video | Rozvoz: Bůrger a Mr. Grill | Naše recenze podniku

 20. 03. 2020  Gastro Zlin

Minule to byla pizza, dnes jsem se mrkli na burgery. Po super zkušenosti z minulé objednávky pizz jsem se těšili, jak to bude vypadat při té dnešní. Jaká nabídka burgerů je k ve Zlíně? Jak dlouho jsme na burgery čekali a jaké byly? To se dozvíte z naší další recenze 😊

Objednali jsme si dva burgery – oba měly být na podobný způsob, se sýrem s modrou plísní. Volba padla na vyhlášený Bůrger a Mr. Grill. Ovšem se nám do toho vloudila malá chybička, a to popletení objednávky.

Bůrgeru jsme objednali burger s názvem Modrý, včetně obalu (dýška 10kč) a dopravy byla jeho cena 209 Kč a kurýr nám ho dovezl za zhruba 40 minut.

Z Mr. Grill jsme objednali burger Dolce, ovšem místo něj dorazilo menu s hranolkami, omáčkou a Scottish Cheddar Burger. Objednávka dorazila za zhruba 30 minut a vyšla na 171 Kč.

První výtka směřovala k podniku Mr. Grill, balené hranolky zvlhnou, a opravdu nejsou vhodné na přepravu.

Rozdíl mezi oběma burgery zásadně ovlivnila domácí bůlka, kterou si sami pečou v Bůrgeru, byla pevnější a obsah více držela u sebe.

Ovšem ani Bůrger nebyl dokonalý, jejich Modrý burger má totiž jako jednu ze surovin hrušku a ta byla dost tvrdá, takže ztěžovala konzumaci burgeru, což i Dalibor prohlásil, že při natáčení s TV nova pořadem Víkend (zobrazit reportáž s videem) byl burger lepší..

Co se týká masa, které je základem každého správného masového burgeru, u Mr. Grill bylo lehce přetažené, Bůrger to vychytal.

Oba burgery obsahovaly dostatek sýra a dalších surovin, malá výtka směřuje k Mr. Grill za teplý ledový salát, ovšem někomu může chutnat, tohle je jen náš postřeh.

Za nás vyhrává Bůrger, ale Mr. Grill nebyl špatný. Ani u jednoho podniku nehrozí, že byste se nenajedli.

Příště se vrhneme na nějakou Asii!

Fotogalerie