Radegastovna REX

 17. 11. 2017  Gastro Zlin

Než nasněží a silničáři budou překvapeni a my se až do dubna na kopec nedostaneme, vyrazili jsme minulý týden na Jižní Svahy. Do oka nám padla moderní pivnice Radegastovna Rex.

Hned po vstupu je poznat, že pivnice je nová a moderní interiér vybízí k návštěvě. Přišli jsme během denních nabídek, ale restaurace byla prázdná (asi chodí většina na 11:30). Objednali jsme si 2 meníčka s polévkou.

Polévka byla špenátová s vejcem, taková obědová klasika, neurazí nenadchne. První hlavní jídlo Smažený hermelín se šunkou, vařenými brambory a tatarská omáčka. Krusta byla křupavá a dobře dochucená bylinkami, po rozkrojení krásně vytekl. Tatarka chutná. Bohužel, vařené brambory byly tvrdé (všechny).

Druhé jídlo jsem zvolili Grilovanou krkovičku s pečenými grenaillemi a česnekovou smetanovou omáčkou. Krkovička byla velmi chutná, ale ne grilovaná. Byla poznat úprava ve vakuu, bez následného ogrilování před servisem. Brambory byly chutné a dodělané. Omáčka náš překvapila, podle názvu jsme čekali teplou smetanovou omáčku, ale přinesli studený česnekový dip. Byl chuťově výborný, ale naopak jej bylo málo k tak velké porci.

Obsluha byla bez šťávy a dobré nálady. Po stránce servisu není co vytknout. Pro místní (Jižní svahy) určitě místo k doporučení, kam zajít na teplý oběd.

Facebook restaurace Radegastovna Rex: https://www.facebook.com/RadegastovnaRex/

Naše recenze:http://bit.ly/2mBBZAL