Premiéra - kavárna

 22. 02. 2018  Gastro Zlin


Jak jsme v poslední reportáži slíbili, zavítáme teď do několika kaváren, ať si taky dáte dezert a kávu po obědě nebo vydatnou snídani. Jelikož je to naše kavárenská premiéra, jakou zvolit jinou kavárnu než Premiera na Kvítkové.

Hned po vstupu nás naprosto doslova uchvátil čistý a zachovalý interiér. Velmi příjemné pro posezení u kávy, obědu nebo dezertu. Při delším sezení bylo trochu chladno, ale seděli jsem přímo u dveří (jsme taky po tolika návštěvách mohli tušit, co? :-) ) Jelikož jsme poslední dobou nějací rozpapaní, dali jsme si snídani a i dezert, když už tak už.

Pořádná snídaně bez vajíček není snídaně a my si dali míchaná vejce se šunkou a palačinky se marmeládou. Ke každé snídani je džus dle výběru a káva nebo čaj. Porce všeho obrovské, za cenu 99 Kč za nás velmi dobrý poměr mezi cenou, kvalitou a interiérem. Vejce byla velmi dobře dochucena a upravena, šunčička hezky křupavá, toast křupavý, ale ne přesušený. Mňam.

Palačinky s marmeládou, POZOR, absolutně fantastické, nadýchané fakt tak dobré palačinky. Doporučujeme!

Po snídani i když nám už moc místa nezůstalo, jsme šli do čerstvých domácích dezertů. Krtkův dort a čokoládové lanýže. Krtkův dost velmi dobrý, křehký a přitom nebyl přeslazen.

A pro milovníky kvalitní čokolády určitě doporučíme lanýže, s hořkou čokoládou nebo kokosem. Jediným slabším článkem naší návštěvy, na kterém je třeba ještě zapracovat je káva. Kvalita byla v pořádku, ale doporučili jsme překontrolování nastavení mlýnku. Káva rychle ztrácela krému a na chuti byla bez těla.

Personál byl příjemný a ochotný, hlavně znalí sortimentu a dokázal nabídnout i ústní cestou. Za nás velmi milé překvapení a vřele doporučujeme. A jakou máte VY zkušenost s tímto podnikem?


Tento článek napsal Premiéra

Zlínská pizzerie nabízí mimo klasické pizza placky také originální rizota (rýže Arborio), těstoviny, saláty a další italská jídla. Ta jsou připravovaná z pravých italských surovin, které bezesporu doprovází specifické chutě italských sýrů, salámů nebo tře

cat-icon premierazlin.cz

Fotogalerie

Další články blogera