Penzion a restaurace Dobré Hnízdo

 01. 08. 2018  Gastro Zlin

Když jsme se nedávno vraceli z Uherského Hradiště, kde jsme jednali o zajímavých spolupracích pro náš projekt, zastavili jsme se v malenovickém Dobrém Hnízdě. Slyšeli jsme totiž nejeden pozitivní ohlas zejména na jejich nabídku burgerů. A jak to dopadlo?

Uvítala nás stylová restaurace s útulným a čistým prostředím. V tomhle počasí jsme ocenili především příjemnou klimatizaci. Když jsme si objednávali něco dobrého k pití, doporučila nám milá obsluha burger s pěkným názvem Trhan – to díky trhanému vepřovému masu. Navíc jsme si mohli vybrat mezi klasickým salátem a oblíbeným Coleslawem. Od každého jsme pro jistotu zvolili trochu,

Restaurace právě zela prázdnotou, a asi i díky tomu bylo na stole prostřeno opravdu rychle. Burgery vypadaly už na první pohled fantasticky a hned po prvním kousnutí se dojem ještě zlepšil. Luxusní houska, delikátně připravené maso s výborným ochucením a čerstvá zelenina – prostě kulinářská krása. Hranolky bychom hodnotili taky pozitivně, jediné, co bychom snad mohli vytknout – blue cheese omáčka by si zasloužila lepší konzistenci. To je ovšem jen drobnost. Určitě doporučujeme. 

+ Plusy

Vzhled jídla

Chuť jídla

Klimatizace

Čistý interiér

 

- Mínusy 

Obsluha trošičku pokulhávala 
 

 

Cenová hladina:119- - 229,- 
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

GastroZlin profil– https://www.gastrozlin.cz/restaurace-a-penzion-dobre-hnizdo/

FB: https://www.facebook.com/dobrehnizdo/

 

Fotogalerie