Kavárna NaKafe Zlín

 20. 07. 2019  Gastro Zlin

Není to tak dávno, co se objevila nová kavárna ve městě Zlín a hned začala žít svým úspěšným životem. Proto jsme se tady zastavili na snídani.

Naši obchodní schůzku ve Svitu jsme využili k návštěvě stále nové kavárny NaKafe. Nějaký pátek již funguje, ale teď začali nabízet i slané snídaně, takže když jsme to viděli, vyrazili jsme na ně.

Kavárna pod novými majitelkami prokoukla a služby šly nahoru. Zvětšila se nabídka dezertů, snídaní a dalšího sortimentu.
I když nejsme milovníci bezmasých jídel, tak pro vás jsme se obětovali a objednali si vegetariánský bagel s avokádovou pomazánkou, rukolou a rajčaty. A další byla klasika, croissant se sýrem, šunkou a rajčaty. Slaná snídaně byla ideální pro nastartování dne.

Díky aktivitě holek jsme si dali i dortíky a cappuccino, což určitě běžně nesnídáme. Cappuccino i s lateart a dorty byly velmi chutné, křehké a nepřeslazené.

Dalším jen takovým doplňkem, který potěšil, byla infuzovaná karafa vody ovocem a mátou.

Podle nás ideální místo jak pro relax (třeba na zahrádce), tak i k obchodnímu jednání.

+

Obsluha

Čerstvost potravin

Interiér

Kvalita kávy

-

Zatím nezjištěno

Cenová hladina:
espresso 39,-; slaná snídaně cca 58,-; dorty cca 53,-


Tento článek napsal Denisa - redakce Gastro Zlín

Miluju dobré jídlo, pití. Jsem ze Zlína. A proto jsem ráda, že tohle všechno můžu spojit, psát o tom a informovat ty z vás, kteří se se mnou shodují minimálně ve dvou ze třech výše zmíněných faktech. :)

Fotogalerie