Kavárna Lusso caffe

 14. 12. 2017  Gastro Zlin

Opět kavárna a opět velmi dobrá úroveň. Tato kavárna i přes svůj krátký život, určitě patří do toho lepšího co Zlín v sekci “kavárny” nabízí.

Opět jsme opustili centrum a vydali se do Lusso Caffe Zlín. Kavárna je přímo ve směru jízdy do Malenovic a dá se pohodlně zaparkovat hned před ní.

Příjemný je už vstup na novou terásku a když otevřete dveře, hned na vás dýchne kavárenská atmosféra a vůně. Vše ještě nové, čisté a velmi vkusné - tématické. A to Ferrari uvnitř je hodně velká machrovinka :) Personál usměvavý, aktivní a ochotný.

Espresso velmi dobré, jak vzhledově, tak chuťově. Cappuccino velmi dobrá kréma s lehkým latte art. Po této stránce jsme byli velmi spokojeni. Rozpečený croissant plněný šunkou, sýrem a salátem po ránu skvěle zahnal hlad.

Opět jsme si to dali s dezertem, ale už naposled, protože bychom se za chvili kouleli :)

Borůvkový cheescake se jen rozpadal, borůvkami se nešetřilo, takže chuť i barva byla výrazná. Korpus hezky změklý, sladkost akorát. Velmi dobrá domácí práce. Další jsme zkusili na doporučení domácí tiramisu. Vše dobře chuťově vyvážené, krém s mascarpone, kakao, amaretto vše jak má být. Piškoty byly nasáklé, ale ne rozmočené. Vskutku jsme si šmákli.

Za nás opravdu top kavárna ve Zlíně a nebojíme se doporučit.

Cena:

snídaňové menu - 99 Kč

Zákusky - 70 Kč

Facebook kavárny Lusso caffe: https://www.facebook.com/lussocaffezlin/

Naše recenze: http://bit.ly/2GGRyjL