Indická restaurace Pushkar

 22. 02. 2018  Gastro Zlin

Tak jsme v minulém týdnu jeli do Malenovic na schůzku a cestou zpět nás kromě hladu zlákala vůně exotiky. Nově otevřená indická restaurace Pushkar roztáhla chapadla vůní po celém okolí, a tak naše zastávka byla jasná.


Po zaparkování na přilehlém parkovišti jsme chviličku znejistili. Řekněme si to na rovinu: Dům a přilehlé okolí rozhodně k návštěvě nelákají, ba naopak! Interiér restaurace je o poznání příjemnější než zevnějšek. Tématická výzdoba zakryje některé nedostatky po minulé restauraci,

které nebyly odstraněny. Co navíc hodně snižuje úroveň restaurace jsou toalety a jejich stav. Tím ale asi tak vše negativní končí.

Touha poznat něco nového byla silnější jak my, a tak jsme se nakonec rozhodli pro denní nabídku. Je to další restaurace do rodiny zlínských indických, které nabízejí i denní nabídku. Cenově ze všech nejvýhodnější.

V restauraci obsluhoval přímo Ind a byl velmi milý a pozorný. Docela dobrou češtinou nás objednal, doporučil, zeptal se na ostrost. Dali jsme si kuřecí polévku, která byla výborná, silná s kousky masa a jemnou chutí zázvoru v pozadí.

Jako hlavní chod jsme zvolili kuřecí kari, které bylo ostrostí přesně trefeno, dle našeho přání. Chuť celkově byla výborná, zeleninový základ nebyl zahuštěn a nastaven moukou, maso jemné. Porce byla obrovská. Byli jsme moc spokojeni.

Jako druhé jídlo jsme zvolili mix denní nabídky a chleba Naan. Každý chod (sýr ve špenátu, kuřecí kari a kuřecí vindalo) byl vynikající, opravdu nás chuť jídla mile překvapila. Velké porce, dobré jídlo, nenucená obsluha. Pokud při vstupu zavřete oči :-)

budete určitě spokojeni a za nás doporučujeme.


Tento článek napsal Indická restaurace Pushkar

Indická kuchyně rozlišuje šest základních chutí: skladkou, slanou, kyselou, hořkou, trpkou, palčivou.  Z těchto základních chutí poté i naše indická restaurace tvoří dokonalý mix chutí a vůní. Velká část jídel je vegetariánská, nejpoužívanější zelenino

cat-icon pushkar.cz/index.php/

Fotogalerie

Další články blogera