Fit Foodie Restaurant

 26. 02. 2018  Gastro Zlin

Na facebooku nám vyskočila událost: Fit Burgers Speciál, řekli jsme si proč ne? Opět zajímavá akce na Zlínské gastronomické mapě. V neděli jsme si pro jistotu udělali rezervaci a vyrazili. Náš čin byl velmi prozíravý, protože restaurace bylo skoro plná a navíc ještě další rezervace. Personál začal dle našeho gusta s aktivní nabídkou. Ale my měli hned jasno, chceme jen prostě Burgery.

 

Zaujal nás BIO Jehněcí burger, okurková raita s mátou, sušená rajčata, salát, polentovo špenátové hranolky a to ze dvou důvodů. Polentové hranolky a lokální chovatel jehněčího. Už po servisu burger vyzýval k zakousnutí, žádné přemýšlení jak ho jíst nebo hledání příboru nepřipadalo v úvahu, prostě když pořádný burger, tak jedině rukama a hromadou ubrousků J Složení už od přečtení bylo velmi lákavé. Briošky domácí, křehoučké, salát čerstvý. Po ochutnání když se všechny ingredience spojili, žádná nepřevyšovala ani nezanikala. Zkusili jsme burger rozebrat a ingredience ochutnat samostatně. Každá byla čerstvá a velmi dobře ochucená. S Burgrem jsme byli spokojeni, ale ten pravý gastroorgasmus teprve přišel.

 

A to v podobě druhého zvoleného burgeru. Krevetový burger, mango chilli salsa, perila, chilli dresing, batátové chipsy. Zde opět po zanesení vypadal fantasticky, brioška domácí a chutná. Ale tento burger byl opravdový koncert chutí. Byl chuťově výraznější a křehké krevety s křehkým salátem a chutney manga a chilli se na jazyku jen rozplývali. S tímto kouskem jsme byli náramně spokojeni.

 

Interiér restaurace je velmi příjemný, čistý a vyzývá k návštěvě. Čisté toalety, živé mechy na stěnách, nový launch bar. Tato restaurace se opravdu povedla.

 

+

Interiér

Kvalita burgerů

Práce obsluhy

Čerstvé suroviny

_

tězce se otevírají hlavní dveře

 

$ Cenová relace za speciální akci: 189 – 239 Kč za burger

 

 

Fotogalerie