Dida Grill

 21. 06. 2018  Gastro Zlin

Jelikož chceme ať pro vás Gastro Zlín jede na 100%, proto makáme a někdy není čas na klasický oběd. Tak jsme skočili přes cestu do Dida Grill.
Jedná se o klasický koncept fastfood s dost širokou nabídkou různých druhů a úprav mas, příloh, omáček a všeho co k tomu patří.

Často chodíme kolem a vůně jídla a lidé na zahrádce, nás lákají k návštěvě. Šli jsme si vybrat dovnitř, sedli jsme si na zahrádku a čekali. Vevnitř i venku bylo čisto.

Obsluha při výběru jídla milá a aktivní a nabízela různé varianty a chutě. My si vybrali Tortillu s plody moře a cheesburger.
Tortilla byla z kvalitního těsta, držela tvar a přitom se lehce kousala, žádná sušenka. Vše uvnitř čerstvé a ochucené. Dobrý dresing i sýr s krevetami šli k sobě super chuťově. Porce monstrozní, pro nás i moc.

Combo burger byl na první pohled dokonalý. Větší průměr housky, čerstvé suroviny, roztečený cheddar a křupavá slanina, co víc si přát. Snad jen domácí housky, ale i tak to nebyl ten levný polystyren, co neudržíte ani v ruce!

Asi (určitě) to nebude na každodenní návštěvu, ale třeba o víkendu před akcí nebo po akci a nebo jako vyprošťovací oběd, určitě doporučujeme.

+
Rychlost výdeje 

Čerstvost potravin

Chuť jídla

Proaktivní nabízení

-
vyšší cena
houska burger

Cenová hladina: 139,- - 229,- 
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

GastroZlin profilhttps://www.gastrozlin.cz/dida-grill/

FB: https://www.facebook.com/Didagrillzlin/

Fotogalerie