Bistro Subway areál Svit

 04. 05. 2018  Gastro Zlin

Asi nejznámější bistro a bagetárna Subway dorazila do Zlína, a proto jsme s GastroZlín vyrazili na průzkum. Hlavně nenápadně :-)!

Byl krásný slunný den a tak jsme vyrazili ven. A něco nám po cestě cvrnklo do nosu, ale děti nebyly to tři oříšky :), ale vůně rozpečeného bagety. Proto jsme neváhali a vešli dovnitř.

Měli jsme štěstí, že bylo lehce po obědech a bylo prázdno, proto jsme měli čas vše v klidu prohlédnout a zjistit jak to funguje! Ale sortiment rozhodně omezen nebyl a vše bylo čerstvé a doplněno.

Personál byl milý a dobře pro školený pro doplňkový prodej, ale upřímně si nedokážeme představit, když se třeba v době přestávky ve škole nahrne plné bistro nabízet u každého kroku cca 5 variant (sýrů, šunek, baget, omáček, zeleniny, sypání). Ale to jsou jen spekulace, v době naší návštěvy bylo vše super a moc jsme si to užili, tak má vypadat prodej.

Pojďme tedy k tomu, proč jsme sem dorazili a to je jídlo: Na výběr jsou 2 velikosti baget 15 a 30 cm. My jsme zvolili od každého jednu a konkrétně:

Big Beef Melt (30cm) – bageta je dost velká jako varianta pro oběd, druh bagety a vnitřek bagety si vlastně vyberete na místě sami. U této bagety doporučujeme zvolit jinou omáčku. My si vybrali BBQ a v rámci všech chutí, bylo maso a bageta trochu nevýrazná.

Subway Melt (15cm) – bageta vhodná jako snack nebo dezert po obědě. Pro jedlíka určitě stačit nebude. Opět vnitřek zvolen námi a naprostá spokojenost, zde všechno klaplo náramně.

Dají se ještě volit různé varianty menu atd., ale my šli pouze na klasiku. K výběru i velký sortiment nápojů, káva a další.

Celý koncept je velmi zajímavý a snad si své místo na zlínské gastromapě najde. A přejeme hodně štěstí personálu při plném obsazení nebo nerozhodném zákazníkovi. Ale určitě pokud se budete pohybovat ve Svitu, zastavte se, rádi doporučujeme.

 

Prodejní dovednosti personálu

Čerstvé suroviny

Velký výběr baget

Velmi dobře označená provozovna

 

Vysoká cena

Malý prostor

Hovězí maso v bagetě Big Beef Melt nevýrazné

 

Cenový rozsah: bageta 15 cm – 69-89 Kč; bageta 30 cm – 124-154 Kč

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

FB: https://www.facebook.com/subwayceskarepublika/

Web: http://subwaysvit.cz/

Fotogalerie