Zobrazit detail zadavatele

Restaurace Baltaci Zlín - Čišník / Servírka

Kontaktní osoba: Jitka Juříčková

Adresa: Lešetín II 651 Zlín 76001

Telefon: +420 734 513 537

E-mail: personalni@baltaci.cz

Plat:dle dohody

Zařazení: Čišník/servírka

Jste komunikatvní a máte příjemné vystupování? Znáte zásady stolování a obor gastronomie Vám není cizí? Staňte se členy mladého a přátelského týmu v Restauraci Baltaci Zlín.

Popis

NÁPLŇ PRÁCE
• příprava a aranžování místností a tabulí
• vítání a usazování hostů
• servírování a vydávání pokrmů a nápojů
• přijímání objednávek
• zadávání objednávek do pokladního systému, inkaso plateb vrácení finanční hotovosti
• pomoc při výběru pokrmů a nápojů z jídelního a nápojového lístku
• dodržování pravidel servírování dle standardů

POŽADUJEME
• vynikající komunikativní schopnosti
• prozákaznický přístup
• znalost AJ nebo NJ
• zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a samostnatnost
• praxe v oboru výhodou

NABÍZÍME
• práci na hlavní pracovní poměr
• pracovní dobu – krátký/dlouhý týden – po 12hodinových směnách
• nástup ihned
• zázemí stabilní společnosti působící na trhu gastronomie a hotelnictví řadu let
• moderní pracovní prostředí
• systém firemních benefitů
• práci v centru Zlína
• možnost být součástí rozvíjející se společnosti
• možnost osobního a profesního růstu
• stravování za zvýhodněnou cenu