Pondělní kam/kde: Kam za nejlepší zahrádkou ve Zlíně

 07. 07. 2019  Gastro Zlin

Léto už je v plném proudu a poslední dny ovládly přímo tropické podmínky. Podívejme se kam nejraději chodíte v tyto horké dny ve Zlíně na zahrádku.

Takové počasí u nás představuje skoro synonymum pro příjemné posezení někde u pivečka a dobrého jídla – no a samozřejmě to musí být na zahrádce. Přece jsme tu dlouhou zimu nepřetrpěli jen proto, abychom teď někam neustále zalézali pod klimatizace. Naše nejnovější anketa tak dostala jednoduché téma – kde ve Zlíně najdeme tu vůbec nejlepší zahrádku?

Jako obvykle rozhodovali fanoušci na Facebooku a Instagramu – kokrétně na stránkách Gastro Zlín a Kde Jíst/Nejíst Zlín.

My bychom touto cestou rádi poděkovali všem, kdo se hlasování zúčastnili. Debata tentokrát byla obzvlášť vášnivá, vyhrát ale může jen jeden návrh.

Už vás tedy nebudeme napínat:

Jako obvykle jsme z hlasujících také vybrali tři vítěze, kteří od nás dostanou voucher do Bernard Pub Zlín v hodnotě 500 Kč (voucher se nevztahuje na konzumaci ve Star Club Flip).

  • Veronika Polomíčková
  • Monika Travelka
  • Erika Koňárková


Gratulujeme! A voucher si vyzvednete přímo v podniku Bernard Pub. A ostatní si užijte pobyt na zahrádkách a terasách a sledujte náš web a další soutěže!!!!


Tento článek napsal Denisa - redakce Gastro Zlín

Miluju dobré jídlo, pití. Jsem ze Zlína. A proto jsem ráda, že tohle všechno můžu spojit, psát o tom a informovat ty z vás, kteří se se mnou shodují minimálně ve dvou ze třech výše zmíněných faktech. :)

Fotogalerie