Nejlepší Food Festival ve Zlínském kraji + Vyhodnocení soutěže

 13. 09. 2019  Gastro Zlin

Sezóna letních festivalů je pomalu za námi, my sami jsme byli součástí mnoha báječných akcí, ale pár z nich bylo ryze pracovních a my bychom chtěli vědět, který byl podle vás, návštěvníků, ten naprosto nejlepší. Takže i naše anketa se bude tento týden točit kolem food festivalů. Na závěr se také dozvíte jména vítězů naší soutěže :) 

Tým GastroZlín se letos zúčastnil více než desítky food festivalů, jmenovitě třeba Mňam! festival Kroměříž, Garden Food Festival, Žranica pod Hradem v Malenovicích, Karpaty Fest, Gastrofestival Kunovice, Gastrofestival – Cesta kolem světa Napajedla, Burger Street Fest Zlín, Festival malých pivovarů Napajedla, Burger Fest Napajedla, Hradišťské piváky a další.

Vy sami jste se ale mohli zúčastnit i jiných food festivalů, které vás mohli zaujmout a tohle přesně nás zajímá!

Opět jsme nezaháleli a máme pro vás ceny, které jsou dokonce rozděleny :)

Zlín, Uherské Hradiště a Kroměříž – soutěžíte o 3 dózy s kávou od JAMAI CAFÉ, a pokud ji vyprázdníte můžete si ji nechat doplnit a odnést si kávu s 10 % slevou! JAMAI CAFÉ totiž rozjelo skvělý projekt, který podporuje životní prostředí a ocení slevou ty, kteří se k ochraně přidají! Soutěžit můžete kliknutím na jedno z měst Zlín, Uherské Hradiště, Kroměříž

Vsetín a Valašské Meziříčí – soutěžíte o 3 x 1 voucher, který obsahuje burger zdarma na Burger Day, který se bude konat ve Valašském Meziříčí a navíc ještě vstup zdarma do řeznického muzea.  Soutěžit můžete zde – Vsetín nebo Valašské Meziříčí

Všem zúčastněným moc děkujeme za aktivitu a máme pro vás jména vítězů!!

Dózu s kávou získávají – Honza Ševčík, marky_silna, andrea_knoblichova

Voucher na BurgerDay – kostkapetr

Všem moc gratulujeme a věříme, že si své výhry pořádně užijete :) A my zase připravíme nějakou další super soutěž

Za pomoc z realizací děkujeme IC Zlín, JAMAI CAFÉ a Burger Day za poskytnutí cen.


Tento článek napsal Denisa - redakce Gastro Zlín

Miluju dobré jídlo, pití. Jsem ze Zlína. A proto jsem ráda, že tohle všechno můžu spojit, psát o tom a informovat ty z vás, kteří se se mnou shodují minimálně ve dvou ze třech výše zmíněných faktech. :)

Fotogalerie