El Cubano | Festival latinsko-amerických rytmů a chutí - 18. 05. 2019 (14:00 - 22:00)


Pořadatel: Všeproakci.cz | renting věcí

Adresa: Otrokovice

Telefon: 774 750 456

E-mail: vseproakci@vseproakci.cz

Web: vseproakci.cz

Kategorie: Služby | Provozovatel | Návštěvník

Oblast: Napajedla | Otrokovice a okolí

Sociální sítě:    

EL CUBANO FESTIVAL 2019 🇨🇺

EXOTIC MUSIC & FOOD FESTIVAL

Salsa Zlín pořádá s podporou statutárního města Zlin.eu
II. ročník festivalu plného latinsko-amerických 💃🏽 a jamajských rytmů 🇯🇲.

✔️ 18. 5. 2019

*** VSTUP ZDARMA ***

Vystoupí 💃🏽💃🕺🏻

Mezcla Orquesta (Cuba/Cze)
Duende Band (Peru/Cze)
Reggay

ℹ️ Těšit se můžete na

🕺🏻Taneční workshop
🍸Koktejlové bary - 🇨🇺 Havana Club a další
🤤 Food zónu
☕ Coffee koutek

⛺️ Akce Proběhne za kazdého počasí, na místě budou i velkokapacitní stany s posezením


ℹ️ Informace o kapelách:

Mezcla 🇨🇺
je hudební skupina složená z kubánských a českých hudebníků, která existuje již od roku 2007. Prostřednictvím naší hudby vám chceme přiblížit sílu a krásu salsy, směs rytmů mamba, bachaty, merengue, cumbie, cha-cha-chá, ale i moderních tanečních a jazzových prvků. A to vše v nezaměnitelném rukopise, tvořeném skvělými interprety, v čele s kubánskou zpěvačkou Tandou a jejím sametovým hlasem. Na koncertech předáváme posluchačům energii, temperament, vášeň a lásku, které latinsko-americkou hudbu charakterizují.
Chceme se podělit o radost z hudby, z naší práce, také proto jsme natočili vlastní CD s názvem “Quiero”. Skupina s velkým úspěchem účinkovala na mnoha koncertech, festivalech různých žánrů, charitativních akcích, tanečních a jiných společenských večírcích. Mimo jiné jsme se starali o hudební doprovod pořadu Mamba show Haliny Pawlowské. Působíme jak v Čechách, tak i v zahraničí.


Kapela Duende 🇵🇪, jež osciluje od latinsko-americké hudby a flamenca
po jazzové a popové skladby, slaví letos již 10 let své existence.

Jejich tři studiová alba jsou důkazem velkého autorsko-interpretačního rozpětí a jsou opřena o výrazné osobnosti současné hudební scény. Aktuálním albem je nahrávka ,,Garden of Me“ jež vyšla na labelu Warner music v roce 2017. Autorem hudby je kytarista Tomislav Zvardoň, který si přizval ke spolupráci v Duendeperuánské hudebníky, perkusionistu Carla Zeggaru a flétnistu Vlada Urlicha, kteří tvoří kompaktní celek spolu s basistou Tadeášem Mesánym či Jaroslavem Jankem. Celý výsledný zvuk je podpořen nezaměnitelným pěveckým výrazem zpěvačky Veroniky Diamantové. Kapela Duende oslovuje posluchače všech generací nejen skvělou interpretací vlastních písní a hravostí v improvizacích, ale především nezaměnitelným zvukem i pestrým repertoárem.

Reggay 🇯🇲
je osmičlenná dávka reggae z Moravy a Rumunska. Kapela působí na scéně více jak 10 let a za sebou má několik stovek koncertů. Poslední dobou míří často a s oblibou za hranice české republiky. Za sebou má kapela čtvrté studiové působení nicméně cd nevydává a raději šetří lesy. Reggay má rád lidi, co mají rádi Reggay. Reggay nemá dready a moc toho nenahulí. Reggay má rád slivovicu, karibský rum a když někdo jiný šoféruje. Na stageí vypadá Reggay spíš jako na demontraci, ovšem jen do doby než zazní první tóny jejich tvorby.

Akce začíná ve 14:00 a končí ve 22:00
 Další události tohoto subjektu

🌏🤤Gestrofestival Kunovice - Cesta kolem světa🤤🌎 🇨🇿🇮🇹🇫🇷🇮🇳🇯🇲🇯🇵🇨🇺🇭🇺🇲🇽🇩🇪🇸🇰🇺🇸🇪🇸🇹🇷 🇦🇷 Aneb ochutnej celosvětovou kuchyni v jeden den na jednom místě! ...

Všeproakci.cz | renting věcí
Panská 1612 Kunovice, 68604
25. 05. 19 (12:00 - 01:59)

💓 IV. ročník svátku burgerů! 🍔 Burger fest Napajedla, to jsou nejlepší regionální burgery na jednom místě v ...

Všeproakci.cz | renting věcí
Komenského 304 Napajedla, 76361
06. 07. 19 (12:00 - 03:00)