Čtvrtý ročník Burger Festu v Napajedlech opět přilákal spousty návštěvníků

6. července se v Napajedlech opět rozpálily grily na kterých se připravovaly jen samé dobroty a to nejen ty burgerové. Návštěvníci mohli hlasovat pro ten nej burger a taky se zúčastnit soutěže o největšího jedlíka. Jak to celé dopadlo? To se dozvíte v našem článku!

Popis

Loňským vítězem soutěže o nejlepší burger se stal Dede Burger, letos měli také našlápnuto na výhru, ale tu jim sebral Grill Food s.r.o., a tak se umístili na neméně krásném druhém místě, na třetím se pak umístil Mexico burger Petr Marušák.

Protože burgerů na tomhle festivalu není dost, našli se odvážlivci, kteří se rozhodli, že se pokusí pokořit 10 burgerů za 20 minut. Vítězem a nejrychlejším jedlíkem se stal Radim Dvořáček, který celou desítku spořádal za úctyhodných 12 minut! Radim patří k velikým milovníkům jídla, a tak takovou soutěž nemohl vynechat.

Pokud ale patříte k nedočkavcům, nemusíte smutnit, už teď se ve stejných prostoráh, tedy v areále kláštera Napajedla, chystá další skvělá akce a to Gastro Festival - cesta kolem světa. O tom, že bude kolem světa nás přesvědčí úžasní prodejci.

Aby vám nic neuniklo, sledujte událost na Facebooku! https://www.facebook.com/events/815458868840254/
 

 

Závěrem bychom rádi řekli, že celý festival proběhl v příjemné atmosféře, stejně jako ty předešlé a my už můžeme začít odpočítávat dny do toho dalšího BurgerFest-2020
 


Tento recept přidat Denisa - redakce Gastro Zlín

Miluju dobré jídlo, pití. Jsem ze Zlína. A proto jsem ráda, že tohle všechno můžu spojit, psát o tom a informovat ty z vás, kteří se se mnou shodují minimálně ve dvou ze třech výše zmíněných faktech. :)

Hodnocení

Zobrazit hodnocení

Prozatím zde nění žádné hodnocení - buďte první

Odpovídáte na hodnocení

Text musí být mezi 25 a 1000 znaky!

Fotogalerie

Facebook Gastro Zlín

Načítám data...