Gastro podniky a nouzový stav - řešením je rozvoz

Gastro podniky a nouzový stav - řešením je rozvoz

Určitě jste všichni zaznamenali nastalou situaci. Od dnešního dne si, minimálně, 10 dní nedáte kávu v kavárně, oběd či večeři ve vaší oblíbené restauraci ani drink na baru. Ačkoliv je tato situace velmi nepříjemná, restauratéři pružně zareagovali. Jediným dlouhodobým řešením je rozvoz, který může během nouzového stavu fungovat a pomoci udržet chod gastronomie a zároveň nasytit vaše bříška.😊


V oficiálním prohlášení Vlády ČR stojí, že od 14. 3. do 24. 3. se uzavírají všechna stravovací zařízení. Výjimku tvoří právě ty, které umožňují výdej jídla přes výdejové okno či možnost vzít si jídlo s sebou. Ve Zlínském kraji se spousta podniků rozhodla nabídnout možnost alternativního řešení a tím je právě rozvoz jídel.

Gastro Zlín na tuto situaci rychle zareagovalo a vytvořilo přehlednou rozvozovou mapu, kde najdete všechny podniky, které nabízí rozvoz. Některé podniky přichází i se speciálními nabídkami jídel, určenými přímo na rozvoz.

Všechno ale nezvládneme sami. Velmi oceníme vaši pomoc. Víte o podniku, který nabízí rozvoz? Pomozte nám tuto mapu naplnit – vaše tipy nám zasílejte mailem, případně prostřednictvím sociálních sítí (Facebook a Instagram).

Budeme ji průběžně aktualizovat a doplňovat.

Věříme, že tuto situaci všichni ve zdraví zvládneme a snad i tato pomoc nám všem nouzový stav trochu zpříjemnit.


Sdílejte tento článek:
Fotogalerie

Tento článek napsal:
Denisa - redakce Gastro Zlín

Miluju dobré jídlo, pití. Jsem ze Zlína. A proto jsem ráda, že tohle všechno můžu spojit, psát o tom a informovat ty z vás, kteří se se mnou shodují minimálně ve dvou ze třech výše zmíněných faktech. :)