Pozitivně o negativním s: Burger Brothers

 19. 11. 2020  Gastro Zlin

Nouzový stav se dotknul nás všech a protože jsme vám chtěli poskytnout nějaké informace o samotných podnicích, které rádi navštěvujete, oslovili jsme je. Zajímalo nás, jak je tato situace ovlivnila, jak se jí zvládli přizpůsobit a jestli pro vás, hosty, mají nějakou zpávu :) 
První vzkaz přiletěl od Burger Brothers :)

Jak nás zasáhla nařízení v roce 2020? 
 

Relativně hodně. V první vlně jsme narychlo zbouchli rozvozový eshop, napojili na náš systém, koupili či půjčili auta a rozváželi jako diví. V druhé už jsem doladili detaily a více se tlačíme na soc. sítě. Samozřejmě se obratově nikdy není možné dostat na stav plného provozu, ale cílem bylo a je minimalizovat ztráty.

Momentálně jsme ani ne na polovině obvyklého obratu, ale to nám stačí k udržení všech zaměstnanců, hrazení 100% mzdy všem a hlavně nepadnout. Naštěstí jsme z podniku s bráchou peníze netahali a měli je spíše připraveny na další investice. Ty jsme odsunuli a připravujeme se na znovuotevření, protože to bude HUGE!!!

Přejeme všem ať bojují za svoje sny a cíle, dělají vše poctivě a dál už to přijde samo 😊

Pořádný apetit (si) přejí Brothers 

 


Tento článek napsal Denisa - redakce Gastro Zlín

Miluju dobré jídlo, pití. Jsem ze Zlína. A proto jsem ráda, že tohle všechno můžu spojit, psát o tom a informovat ty z vás, kteří se se mnou shodují minimálně ve dvou ze třech výše zmíněných faktech. :)

Fotogalerie