Pozitivně o negativním: Bistrotéka Valachy

 23. 11. 2020  Gastro Zlin

Dalším podnikem, který v těchto nelehkých časech přizpůsobil své fungování je Bistrotéka Valachy. Mnohým z vás jistě nemusíme tento koncept představovat. Za normálních podmínek zde můžete posedět v baru, kavárně či bistru nad nejrůznějšími dobrotami jak k jídlu tak i k pití. Ačkoliv teď si posedět nemůžete, můžete si spoustu produktů i z jejich obchodu odnést s sebou domů či přímo objednat.

 

Jak už je výše zmíněno, můžete si jídlo vyzvednout přímo v prostorách Bistrotéky Valachy a nebo si jej objednat domů.

Obědy s sebou ve dvou variantách:

  • polední menu (polévka + výběr ze 2 jídel) balené, na prodej v obchodě a přes e-shop valachymarket.cz
  • studená a teplá jídla v kornuterii, která si mohou nechat návštěvníci nakombinovat s sebou do kornoutu nebo krabičky. V kornuterii prodáváme pondělí – pátek také dva druhy polévek.

Vše lze objednat přes sebou.cz. A doporučujeme přikoupit náš kvasový chléb, který pečeme denně. Dále denně máme i nabídku dezertů, pečeme dorty na objednávku, čerstvé maso, uzeniny, ovoce, zeleninu a mnoho dalších.

Co se týká nabídky, má toho Bistrotéka Valachy v zásobě opravdu mnoho a jelikož se blíží Vánoce, můžeme vám prozradit, že chystají i speciální jedlé vánoční dárky!

 


Tento článek napsal Denisa - redakce Gastro Zlín

Miluju dobré jídlo, pití. Jsem ze Zlína. A proto jsem ráda, že tohle všechno můžu spojit, psát o tom a informovat ty z vás, kteří se se mnou shodují minimálně ve dvou ze třech výše zmíněných faktech. :)

Fotogalerie