Pozitivně o negativním: Amici Pizza & Burgers + VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE

 09. 12. 2020  Gastro Zlin

Amici jsou u nás ve Zlíně relativně nováčkem, jejich pobočka v prostorách hotelu Moskva byla otevřena před pár měsíci. Jelikož jsou ale jejich burgery známé, oblíbené z Burger Street Festivalů, kde posbíraly několik zlatých medailí (shodou okolností si jednu odvezli i ze Zlína, z BSF, který se odehrál na náměstí Míru v roce 2019), jejich milovníci si je našli i v našem městě. Ale Amici není jen o skvělých burgerech, mají toho pro vás daleko víc. Všechno se dočtete níže :)

V Amici si zakládají na originálních i tradičních recepturách a všechna jídla připravují z kvalitních surovin. Jejich burgery a pizzu si můžete nechat doručit až domů, zastavit se u nich na pobočce na rohu hotelu Moskva a jídlo si odnést s sebou.

Ano, je to hlavně o burgerech a pizze, jak už celý název napovídá, ale Amici nechtějí zůstat jen u této “klasiky”, proto nabízí i další dobroty.

Například Amici Sticks (Pizza tak trochu jinak!) nebo BEEF AND FRIES - LEVEL 10 (Beef and Fries je porce křupavých hranolek s hovězím masem, karamelizovanou cibulkou a cheddarem, zalitá Level 10 omáčkou)

V tomto měsíci rozjeli 4 novinky. Double burger, už jednou zmiňované Beef and fries, další druh Amici Sticks a novou pizzu Jalapano Burger Pizza. A další novinky budou přibývat.

A ke každému skvělému jídlu patří pití a nějaká sladká tečka. Můžete si vybrat ze široké nabídky zmrzlin Tomivo Gelato a nebo se zakousnout do Crodonutu – což je kombinace francouzského croissantu s americkým donutem. 

Tím ale výčet sladkostí nekončí, na menu najdete i raw dezerty, které sou bez lepku, bez přidaného cukru, bez palmového oleje i bez laktózy. Vyrobeny jsou z kvalitních přírodních surovin způsobem RAW, tedy bez tepelné úpravy, což znamená, že všechny vitamíny a minerály z použitých surovin zůstávají zachovány. Dezerty jsou navíc veganské a tak si na nich pochutná každý!

V této době Amici nabízí vlastní rozvoz, který nedávno rozšířili o Malenovice a Tečovice a rozhodně budou další místa přidávat, což je skvělé :) Stále platí, že si jídlo můžete vyzvednout i přímo u nich na pobočce, která se nachází na rohu hotelu Moskva, směrem k hotelu Garni, rozhodně ji nepřehlédnete.

Na závěr jedno malé překvapení, kterým je opravdu vymazlená akce NEDĚLNÍ VEČEŘE PRO DVA V AMICI ZDARMA - po dobu 4 adventních týdnů můžete na jejich sociálních sítích soutěžit o 2 jídla ZDARMA - bez příloh a nápojů - na adventní neděli. V sobotu večer se bude losovat jeden výherce, který si pak vybere dvě jídla a v neděli na advent mu budou dovezeny. Podrobnější informace najdete na jejich facebookových stránkách nebo Instagramu.

 

Vyhlášení vítězů pěti voucherů v hodnotě 200 Kč

FB: František Ondruška, Vladimír Pagáč, Kateřina Strušková

IG: luskajda, ivanafrysova

 


Tento článek napsal Denisa - redakce Gastro Zlín

Miluju dobré jídlo, pití. Jsem ze Zlína. A proto jsem ráda, že tohle všechno můžu spojit, psát o tom a informovat ty z vás, kteří se se mnou shodují minimálně ve dvou ze třech výše zmíněných faktech. :)

Fotogalerie