Chutě exotiky na dosah aneb ovoce z Afriky ve Zlíně

 08. 02. 2021  Gastro Zlin

Pokud patříte mezi milovníky exotického ovoce, jistě pro vás dragon fruit, passion fruit, mangostan či burro banány nejsou velkým otazníkem. Nebo ano? Každopádně v těchto dnech máte možnost nejen toto zmíněné exotické ovoce dovezené přímo ze zemí, kde se pěstuje ve velkém,  ale i spoustu dalšího ochutnat u nás ve Zlíně. Kde? To se dozvíte níže :)

Ovoce, jak je všeobecně známo, je skvělou volbou na doplnění vitamínů, antioxidantů a samozřejmě posílení imunity, což je zejména v zimě a tomto období potřeba víc než dost.

Navíc není nad to se jedním kousnutím přemístit do exotického ráje :)

Čerstvé a zcela bio ovoce k nám dováží Virunga.cz a to převážně z Rwandy, Ugandy a Konga, kde podporují tamnější farmáře a zcela autentické ovoce nabízejí na trzích po celé České republice i na Slovensku. Zároveň do nabídky přidali i produkty z Indonésie, Tanzánie, Keni, Brazílie a Kolumbie.

Pokud máte chuť na nějakou exotickou dobrotu, tak určitě vyražte 8. a 9. 2. do prostor Obchodního domu ve Zlíně, který se na tyto dva dny stane malým africkým tržištěm :)

 

 


Tento článek napsal Denisa - redakce Gastro Zlín

Miluju dobré jídlo, pití. Jsem ze Zlína. A proto jsem ráda, že tohle všechno můžu spojit, psát o tom a informovat ty z vás, kteří se se mnou shodují minimálně ve dvou ze třech výše zmíněných faktech. :)

Fotogalerie