Nejšťavnatější událost na Moravě! BurgerArena Brno

 03. 03. 2020  Gastro Zlin

Burger Street Festival nejspíš není nutno příliš představovat, v loňském roce proběhl první ročník i ve Zlíně, který se tak připojil mezi ostatní zastávky této hitparády pro chuťové buňky, letos se na něj opět můžete těšit a to už v dubnu u Obchodního domu ve Zlíně. Pokud by se vám ale nechtělo čekat a navíc byste rádi dobré jídlo spojili s výletem, tak rozhodně čtěte dál. Pořadatelé Burger Street Festivalu totiž přichází s Burger Arenou. Co že to přesně je?To najdete v následujících řádcích. A navíc se dočtete něco o našem Daliborovi, který se stal tváří jedné značky..jaké? Abyste se to dozvěděli, musíte číst dál :) 

Burger Arena je největší burger akce Česka a proběhne už od 5. 3. na Brněnském výstavišti a potrvá až do 8. 3., celá tahle akce se ponese ve stejném duchu, jako jste zvyklý u Burger Street Festivalu – takže plno skvělých (nejen) burgerů, pití a sladkých dobrot.

Burger Street Festival a BurgerFest spojili své síly s Brněnským Motosalonem a přináší vám největší klání burger masterů u nás. K fandům jedné stopy se tak připojí milovníci americké gastronomie a street foodu. Pavilon Z na brněnském výstavišti se promění na obrovskou Burger Arenu, ve které se střetnou ti nejlepší burgraři široko daleko. V rámci doprovodného programu bude připravena kuchařská show, škola vaření, soutěže a další bohatý program, který proběhne v režii akce MOTOSALON.

Náš Dalibor se představí jako tvář Beefeater Orange Blood, tedy nového a fantastického ginu! V rámci jeho představení ho čeká 6 vystoupení, kde bude značku představovat, takže pokud se chystáte do Brna, tohle si nenechejte ujít! A taky se stavte do Beefeater stánku na nějaký parádní drink :)

Rozhodně se máte na co těšit, pokud by vás nepřilákalo množství fantastického jídla, které bude opravdu pro každého, jak milovníky masa tak i pro milovníky rostlinné stravy, třeba se budete chtít zúčastnit soutěže v pojídání burgerů, která se taky součástí chystaného programu.

Tradice se mají dodržovat a stejně to bude i v případě Burger Areny, takže opět poběží soutěž o nejlepší burger z nejlepších a rozhodnutí bude jen a jen na vás. Který bude ten nej??
 


Tento článek napsal Denisa - redakce Gastro Zlín

Miluju dobré jídlo, pití. Jsem ze Zlína. A proto jsem ráda, že tohle všechno můžu spojit, psát o tom a informovat ty z vás, kteří se se mnou shodují minimálně ve dvou ze třech výše zmíněných faktech. :)

Fotogalerie