Žranica pod Hradem vypukne už v sobotu!

 07. 05. 2019  Gastro Zlin

Zdá se, že s různými gastrofestivaly se letos roztrhne příslovečný pytel. Už v sobotu 11. května se ve Zlíně-Malenovicích bude konat historicky první ročník nového food&music festivalu, který příznačně dostal název Žranica pod Hradem. A název opravdu nelže – celá akce se uskuteční přímo pod malenovickým hradem, v areálu firmy VLW.

Na místě bude vyhrazeno hned několik zón. Nebudou chybět restaurace s pestrou nabídkou burgerů, mexických, českých a italských specialit a s prázdnými žaludky neodejdou ani vegetariáni. Ti z vás, co holdují sladkým potěšením a lahodné kávě, budou rovněž spokojeni. A na závěr přijde možná i nějaké to orientální pálivé překvapení…

O pivní režim se postará obsluha cocktail a vinného baru, chybět nebude ani zásoba piva a nealka a zastaví se i krásné hostesky od Jack Daniel’s s tematickými dárečky.

O doprovodný program se potom postará hvězdné jméno světové jazzové scény – Laco Deczi a Celula New York. Hm? O další porci zábavy se postará také lokální kapela New Orleans Band nebo Kumpáni z Uherského Hradiště. Nebudou chybět ani soutěže a bohatý doprovodný program! Tak co, potkáme se?

 

Fotogalerie