Žranica pod Hradem je za námi – jak to celé vypadalo?

 14. 05. 2019  Gastro Zlin

První ročník gastroakce Žranica pod Hradem je za námi. My jako Gastro Zlín jsme byli u toho – jak se nám event líbil? Žranica vlastně tak trochu odstartovala celou sezónu gastro festivalů…

Celá akce proběhla bez nejmenších komplikací a my chceme pořadatelům touto cestou ještě jednou pogratulovat k tak úspěšné akci. Počasí bylo skvělé a atmosféra by se opravdu dala takříkajíc krájet.

Byli jsme opravdu příjemně překvapeni. Kombinace dobrého jídla s skvělé muziky je něco, na co vždy slyšíme. Každý si tady našel to své – ať už jste milovníky lahodných burgerů nebo pikantnější mexické kuchyně. Své zastoupení tady měly také česká nebo italská kuchyně, vegetariánu uvítali svou vlastní zónu.

O hudbu se postaral mezi jinými také světově uznávaný jazzman Laco Deczi a jeho Celula New York. Skvělé bylo také představení kapely Kumpáni nebo lokálního New Orleas bandu.

Velmi příjemně nás překvapil také pitný režim od Havany nebo hostesek od Jack Daniel’s. Celkově akci hodnotíme velmi kladně a jen doufáme, že se společně sejdeme na druhém ročníku příští rok.

A nám už nezbývá nic víc, než Vás pozvat na další akci od pořadatele Všeproakci.cz

kompletní fotoreport najdete zde:  https://www.facebook.com/events/272020453477758/permalink/318846615461808/

 


 

Fotogalerie