Smím prosit? Plesová sezóna 2019 je tady!

 24. 01. 2019  Gastro Zlin

Tak jako každý rok, leden, únor a březen jsou měsíce plné plesů, kde mají dámy možnost navléknout oslnivé róby, nazout střevíčky jako pro Popelku, pánové obléknout obleky, opráší ty nejlepší taneční kroky a oba společně vyrazí za tancem a zábavou.

Zlínský kraj je plný nejrůznějších plesů – od těch středoškolských, které jsou vyhledávány především studenty a jejich rodinami až po tradiční hasičské či myslivecké plesy.

Na většině plesů se návštěvníci můžou těšit na rozmanitý program a často na tombolu, ze které si, pokud budou mít štěstí, mohou odnést mnohdy velmi hodnotné ceny.

Plesy jsou samozřejmě velkými společenskými událostmi, na které se hodí být připraven a to především, co se týká garderoby. Příjemný, elegantní večer si přímo říká o stejné oblečení. Letošními barvami jsou korálová či lososová.

Na plesu je možné utužit stávající společenské vztahy, dojednat obchod, je možné se tady i seznámit a vykročit tak na cestu vztahu podle individuálních představ. Plesy mají v českých zemích dlouhou tradici, zvláště v období národního obrození získaly "punc" národnostní činnosti a z toho důvodu byly populární. Tradice plesů byla převzata společností první republiky i dalších údobí. Pokračuje rovněž dnes a určitě se zachová pro příští generace.

Jako hrdým partnerem Vás zveme na ples 9.2. na Lesním Hotelu ****, ne jen že to bude krásný večer plný gastronomie, hudby, ale poctíme je i naší maličkostí ve spolupráci s Infinity coffee & cocktail barem, jsme na tuto akci zajistili víno a rumový bar, máte se opravdu na co těšit. 
 


Další zajímavé plesy budeme přidávat postupně, pokud o nějakém víte napiště nám, víme pouze SKORO všechno :)

 

  1. Společeský ples Lesní Hotel 9.2

Chybět nebude známé složení Event Jazz Trio, celovečerní raut v ceně vstupenky a bohatý doprovodný program včetně tomboly. Lístky za 1 100 Kč jsou v prodeji již nyní na recepci hotelu. Ideální vánoční dárek pro přátele nebo třeba obchodní partnery. Gastro Zlín je hrdým mediálním partnerem celé události a na našich kanálech vám postupně budeme odhalovat více a více informací. A abychom nezapomněli; možná přijde i kouzelník… Více informací o akci najdete v události: https://www.gastrozlin.cz/2-spolecensky-ples-lesni-hotel/

 

2 vstupenky na ples vyhrává a super večer si užije:

Olga Šamajová

 

 

Text pro Gastro Zlín: Denisa Juríčková


Tento článek napsal Denisa - redakce Gastro Zlín

Miluju dobré jídlo, pití. Jsem ze Zlína. A proto jsem ráda, že tohle všechno můžu spojit, psát o tom a informovat ty z vás, kteří se se mnou shodují minimálně ve dvou ze třech výše zmíněných faktech. :)

Fotogalerie